بمب استقلالی‌ ها استارت زد آبی‌ ها امیدوار شدند

اخبار استقلال : مهاجم جدید استقلال از امروز به تمرینات گروهی تیم ساپینتو اضافه شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

بمب استقلالی‌ ها استارت زد آبی‌ ها امیدوار شدند

کاوه رضایی اگرچه هفته گذشته قرارداد خود با استقلال را امضا کرد و بلافاصله با سفر به ترکیه به سایر شاگردان ریکاردو ساپینتو پیوست، اما از امروز در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد.

رضایی که مدت زیادی از تمرین همراه تیم دور بود، با نظر کادرفنی استقلال و برای آنکه از سایر بازیکنان عقب بود، طی روزهای گذشته به صورت اختصاصی تمرینات خود را زیر نظر مربی بدنساز جلو برد.

با آماده‌تر شدن بدن کاوه رضایی این مهاجم باتجربه از امروز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شد و کارش را همپای سایر نفرات شروع کرد.

اضافه شدن کاوه رضایی به تمرینات گروهی خبر خوبی برای هواداران و کادرفنی استقلال است. طرفداران استقلال بدون شک حساب ویژه‌ای روی نقش موثر کاوه رضایی در فصل جدید لیگ برتر باز کرده‌اند و برای تماشای او با پیراهن استقلال بعداز ۵ سال لحظه شماری می‌کنند.

استقلال البته برای فصل جدید لیگ برتر در خط حمله نفرات پرشماری را در اختیار دارد که یکی از آنها کاوه رضایی است. قطعا اگر او آمادگی جسمانی مناسبی داشته باشد، می‌تواند مهره‌ای تاثیرگذار برای تیمش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *