بمب‌ های استقلال دور از ترکیب اصلی مقابل سپاهان برنامه ساپینتو برای خرید های تازه وارد استقلال

اخبار استقلال : سرمربی تیم استقلال تهران بازیکنان تازه وارد این تیم را از احتمال آسیب دیدگی دور نگه می‌دارد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

بمب‌ های استقلال دور از ترکیب اصلی مقابل سپاهان برنامه ساپینتو برای خرید های تازه وارد استقلال

استقلال تهران در نخستین هفته مسابقات فصل جدید لیگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم سپاهان اصفهان خواهد بود.

ریکاردو ساپینتو که برای اولین بار آبی پوشان را در مسابقه رسمی هدایت خواهد کرد، تصمیم دارد تا خریدهای تازه وارد این تیم را از احتمال آسیب دیدگی دور نگه دارد.

اغلب خریدهای جدید تیم استقلال پیش از اردوی ترکیه به این تیم ملحق شده بودند و در وضعیت مناسبی از نظر آمادگی جسمانی قرار دارند اما دو بازیکن دیرتر از سایرین استقلالی شدند.

کاوه رضایی در اواسط اردوی ترکیه به استقلال پیوست و محمد محبی هم امروز به صورت رسمی استقلالی شد. این دو بازیکن به دلیل کسب آمادگی بیشتر و همچنین کاهش احتمال آسیب دیدگی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب قرار نخواهند گرفت و صلاحدید ساپینتو استفاده از آن‌ها به صورت بازیکن تعویضی است‌.

سرمربی پرتغالی درحالی چنین تصمیمی گرفته که پیش از شروع فصل جدید دو بازیکن را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد. سبحان خاقانی به دلیل پارگی رباط صلیبی حداقل چهار ماه از میادین دور است و وضعیت صالح حردانی هم در حال حاضر مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *