مدیر استقلالی وعده داد؛ انتقال سومین لژیونر هم نهایی می‌شود پیشنهاد چشمگیر برای راضی کردن یک آبی‌ پوش

اخبار استقلال : استقلالی‌ها بعد از توافق احتمالی با کاوه رضایی و محمد محبی به دنبال جذب مدافع چپ سابق خود هستند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

مدیر استقلالی وعده داد؛ انتقال سومین لژیونر هم نهایی می‌شود پیشنهاد چشمگیر برای راضی کردن یک آبی‌ پوش

با بازگشت ساپینتو به ایران حالا مذاکرات برای بسته شدن تیمی قوی به صورت فشرده بین این سرمربی با مسئولان اجرایی باشگاه آغاز شده و طبق شنیده‌ها این سرمربی از روز گذشته جلسات خود را با مدیران این باشگاه در این راستا آغاز کرد. این درحالی است که شنیده می‌شود طی روزهای آینده قرار است بازیکنانی مانند کاوه رضایی، محمد محبی و سیدمحمد حسینی به همراه یک هافبک خارجی جذب استقلال می‌شوند تا کار نقل‌وانتقالاتی برای این تیم به پابان رسیده و ترکیب بازیکنان این تیم مشخص و بسته شود.

البته برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که ساپینتو قصد دارد حدود یک هفته تمرینات را زیرنظر بگیرد تا به صورت واقعی و برحسب فضای ذهنی خودش درباره ادامه اتفاقات در بازار نقل‌وانتقالات به ارزیابی فضا بپردازد، هرچند در این زمینه به نظر می‌رسد بیشتر خروجی‌ها مدنظر باشند؛ چراکه حدود ۹ بازیکنی که به صورت قرضی راهی سایر تیم‌ها شده بودند باید با آغاز تمرینات به اردوی آبی‌ها بازگردند و حالا سرمربی پرتغالی باید کیفیت این دسته از بازیکنان را ارزیابی کند تا در صورتی که آنها به پازل تاکتیکی وی مطابقت نداشته باشند به فکر جایگزینی این دسته از نفرات باشد.

در این بین درحال حاضر تکلیف دو بازیکن هنوز با استقلال به صورت قطعی مشخص نشده است. اول محمد نادری که گفته می‌شود طی روزهای آینده درباره او تصمیم‌گیری نهایی انجام شده و ساپینتو درباره جذب این مدافع حرف اول و آخر را خواهد زد و دیگری عارف غلامی است که فعلا شال و کلاه کرده تا به واسطه آفرهایی که دارد با برخی تیم‌های عربی به مذاکره بپردازد.

باتوجه به ماندگاری سیلوا و بازگشت مرادمند و از سوی دیگر این موضوع که استقلالی‌ها دو بازیکن در جناح چپ در اختیار دارند عنوان شد که آبی‌ها از خرید نادری صرف‌نظر کرده‌اند اما در هر صورت سیستم ۴ دفاعه استقلالی‌ها به شکلی است که نادری بهتر از جلالی و سلمانی می‌تواند در این سیستم کار را برای آبی‌ها دربیاورد.

البته وضعیت ادامه همکاری جلالی نیز با آبی‌ها همچنان نامشخص است و اگر طبق توافق بین مدیران قبلی استقلال با سایپا که درحال حاضر نقض شده است، جلالی مجبور شود به سایپا بازگردد به صورت قطعی نادری در سبد خرید آبی‌ها قرار گرفته و مذاکرات با وی ادامه پیدا خواهد کزد. یکی از مدیران استقلال درخصوص نادری در یک جمع خصوصی ادعا کرده است که مذاکرات با نادری نهایی شده و این بازیکن هم به‌زودی استقلالی می‌شود.

از مدت‌ها قبل اخباری مبنی‌بر احتمال جذب نادری توسط استقلال منتشر شد که البته سقوط تیم این بازیکن چند پسته در لیگ ترکیه به دسته یک و ابراز علاقه او به حضور مجدد در استقلال، به گمانه‌زنی‌ها رنگ‌وبوی جدی‌ تری بخشید اما تا امروز اتفاق جدیدتری رخ نداده است، هر چند شنیده می‌شود مدافع سابق استقلال پالس‌های مثبتی را به باشگاه داده و قرار است به‌زودی مذاکرات نهایی بین طرفین انجام شود.

درباره عارف غلامی که در ابتدا از پرتغالی‌ها به‌عنوان مشتری وی نام برده شد شنیده می‌شود که موردتوجه جدی العربی قطر و تیم مهرداد محمدی قرار گرفته اما از آنجایی که پیشنهاد مالی قطری‌ها با استقلال فاصله کمی دارد، غلامی نیز تصمیم دارد در سال جام‌جهانی در تهران مانده و برای در چشم ماندن کار را با استقلال دنبال کند.

البته برخی بازارگرمی‌ها از طرف غلامی و مدیر برنامه‌هایش باعث شده تا پیشنهاد استقلالی‌ها چشمگیرتر شود که به این واسطه ماندن عارف غلامی برای وی (نسبت به فصل گذشته) سود مالی بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *