اصرار ستاره خبرساز استقلال به جدایی/ خداحافظی از جمع آبی‌ ها با پیشنهاد خارجی

اخبار استقلال : آرش رضاوند، هافبک استقلال چند هفته‌ای است که به یکی از سوژه‌های مهم نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده اما وضعیت او هنوز مشخص نشده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اصرار ستاره خبرساز استقلال به جدایی/ خداحافظی از جمع آبی‌ ها با پیشنهاد خارجی

هیچ شکی وجود ندارد که جواد نکونام اعتقاد ویژه‌ای به سبک بازی رضاوند دارد و حتی روز جمعه هم با حضور در یک برنامه تلویزیونی از این بازیکن تعریف کرد. نکونام از همان زمانی که فصل تمام شد، از مدیران باشگاه فولاد درخواست کرد تا رضاوند را به‌صورت قطعی در اختیار بگیرند ولی درخواست سنگین مدیران استقلال تا به امروز مانع از این انتقال شده است. البته این داستان هنوز تمام نشده و هر لحظه ممکن است اتفاقات جدیدی رخ دهد.

سنگ بزرگ ساپینتو

ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن رضاوند نیست. سبک بازی این بازیکن موردپسند سرمربی پرتغالی قرار گرفته و او به مدیران استقلال تأکید کرده که نمی‌خواهد شاهد جدایی رضاوند باشد، با این حال هافبک آبی‌ها تمایل به حضور در فولاد خوزستان دارد و می‌خواهد از استقلال جدا شود. رضاوند فصل گذشته و بعد از جدایی از استقلال، در مصاحبه‌ای تأکید کرد که در این تیم بابت برخی مسائل تحت فشار قرار داشت و نمی‌توانست آن شرایط را تحمل کند. با توجه به درخشش رضاوند در فولاد، حالا او اصرار به جدایی دارد ولی در این زمینه با چالش مواجه است.

رضاوند در اردوی ترکیه با ساپینتو صحبت کرد و در نهایت هم سرمربی استقلال سنگ بزرگی جلوی پای رضاوند انداخت و تأکید کرد که اگر او قصد جدایی دارد، باید یک مبلغ سنگین را بابت صدور رضایتنامه به باشگاه استقلال بپردازد تا مدیران تیم با این پول بتوانند یک بازیکن خارجی در پست رضاوند به خدمت بگیرند. مبلغ مورد نظر ساپینتو بسیار سنگین است و بعید است تیمی بتواند این مبلغ را پرداخت کند ولی هنوز چیزی برای رضاوند تمام نشده و او در انتظار رسیدن یک پیشنهاد خارجی است. در قرارداد او بندی وجود دارد که درصورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند با پرداخت مبلغی از استقلال جدا شود و این موضوع می‌تواند در روزهای آینده معادلات را تغییر دهد. نکته مهم این است که رضاوند می‌خواهد با آرامش بیشتری فوتبالش را ادامه دهد و به همین دلیل قصد جدایی از جمع آبی‌پوشان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *