دوستی جالب مرد پرتغالی با مهاجم استقلال امسال باید آقای گل شوی

اخبار استقلال :  ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال رابطه خوبی با آرتور کوین یامگا دارد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

دوستی جالب مرد پرتغالی با مهاجم استقلال امسال باید آقای گل شوی

آرتور کوین یامگا بازیکن سر به زیر و مؤدب فرانسوی تیم استقلال که فصل گذشته به این تیم پیوست توانست با زدن ۱۰ گل و ارسال سه پاس گل موثرترین بازیکن تیم استقلال در رسیدن به قهرمانی فصل پیش شناخته شود.

یامگا که از اولین روز تمرینات استقلال خودش را به تهران رساند مشخص کرد یکی از بازیکنان با انضباط سرمربی پرتغالی جدید استقلال هم به شمار می‌رود. همین موارد باعث شد تا ساتپینتو که خودش در دوران فوتبال باشگاهی و ملی در پست فوروارد بازی می کرده شگردهای ویژه گلزنی را به این بازیکن یاد بدهد.

افراد نزدیک به تمرینات استقلال از صحبت های دونفره یامگا و ساپینتو با زبان انگلیسی خبر میدهند و اینکه سرمربی تیم نکات ویژه و خاص مورد نظرش را در همین یک هفته گذشته به این بازیکن منتقل کرده است.

گفته می شود ساپینتو به یامگا قول داده اگر به نکات ویژه موردنظرش گوش کند قطعاً در فصل پیش رو می تواند عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را از آن خود کند. ظاهراً بازیکن فرانسوی استقلال هم از این موضوع استقبال کرده و قصد دارد جزو شاگرد های خوب سرمربی جدید استقلال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *