آخرین تلاش برای نهایی کردن انتقال ستاره استقلال به اروپا ماموریت ویژه یک ایجنت!

اخبار استقلال : اگر ایجنت حسین زاده موفق به انتقال این پول از بلژیک به ایران شود، حسین زاده فصل بعد در شارلوا حضور خواهد داشت. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آخرین تلاش برای نهایی کردن انتقال ستاره استقلال به اروپا ماموریت ویژه یک ایجنت!

امیرحسن حسین زاده فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای در استقلال داشت و موفق شد طی یک فصل حضور در این تیم خود را به عنوان یک بازیکن ملی پوش مطرح کند. ستاره فصل قبل آبی‌ها در پایان فصل اما تصمیم گرفت راهی شارلروا شود. با این حال انتقال او به دلیل عدم پرداخت مبلغ رضایتنامه به مشکل حورده است.

در حالی که شنیده می‌شود حضور امیر حسین حسین زاده در شارلوا منتفی شده و این بازیکن به تهران باز می‌گردد، یکی از نزدیکان این بازیکن اظهار داشت که در آخرین هماهنگی‌های انجام شده قرار است ایجنت امیر حسین حسین زاده، واسطه انتقال پول این بازیکن از شارلوا به باشگاه استقلال باشد و ۲۵۰ هزار دلار بند جدایی این بازیکن را به استقلال برساند.

با این وضعیت اگر ایجنت حسین زاده موفق به انتقال این پول از بلژیک به ایران شود، حسین زاده فصل بعد در شارلوا حضور خواهد داشت در غیر این صورت و عدم حل مشکل مالی پرداخت این بازیکن به باشگاه استقلال شرایط حسین زاده برای حضور در شارلوا سخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *