اولین واکنش قایدی درباره بازگشت دوباره‌اش به استقلال من ۲ هدف مهم دارم

اخبار استقلال : بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز با سرمربی تیم صحبت نکرده‌ام اما می‌گویند سرسخت و باهوش است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اولین واکنش قایدی درباره بازگشت دوباره‌اش به استقلال من ۲ هدف مهم دارم
مهدی قایدی پس از بازگشت به استقلال اظهار داشت: حس خیلی خوبی است. پس از یک سال دوباره به خانه خودم برگشتم. امیدوارم مثل سال گذشته که بازیکنان تمام وجودشان را گذاشتند و توانستند تیم را قهرمان کنند، ما هم امسال بتوانیم با تمام وجودمان افتخار دیگری را کسب و دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد اهدافش در استقلال گفت: هدف‌های خیلی زیادی دارم. یکی موفقیت استقلال و دیگری اینکه پیراهن مقدس تیم ملی را بپوشم، به جام جهانی بروم و اگر کاری از دستم بر می‌آید برای کشورم انجام بدهم.

قایدی در خصوص کار با ساپینتو عنوان کرد: آنطور که بچه‌ها می‌گفتند او مربی سرسخت، باهوش و خیلی خوبی است. هنوز با او صحبت و کار نکرده‌ام. ان‌شاالله به زودی یکدیگر را ببینیم. مربی بزرگی است و می‌تواند کارهای بزرگی هم انجام بدهد.

وی در مورد واکنش هواداران اظهار داشت: آن‌ها به من خیلی لطف دارند. در این یکسال پیام‌هایشان برایم محبت آمیز بود. الان برگشته‌ام و امیدوارم بتوانم این محبت را جبران کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *