عامل اصلی خنثی سازی بمب استقلال مشخص شد

اخبار استقلال : استقلال تهران یکی از مشتریان بازیکن سابق تیم سپاهان اصفهان بود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

عامل اصلی خنثی سازی بمب استقلال مشخص شد

استقلال در نقل و انتقالات تابستانی همچنان فعالیت دارد و تلاش می‌کند تا در یکی از مهمترین پست‌هایی که به بازیکن نیاز دارد، نیروی جدید جذب کند.

خبردار شدن از جدایی امیرحسین حسین زاده به مقصد شارلروا بلژیک موجب شد تا جستجو برای جذب بازیکن در پست وینگر چپ آغاز شود. جستجویی که به شناسایی هدف قابل توجهی هم منجر شد اما نتیجه نداد.

محمد محبی، بازیکن تیم سانتاکلارا پرتغال به عنوان گزینه نهایی برای تقویت در پست وینگر چپ در نظر گرفته شد. به دلیل تحت قرارداد بودن او با این باشگاه، مذاکرات آبی پوشان برای جلب رضایت نامه ادامه یافت.

گفتگوها برای انتقال محبی به تهران درحالی آغاز شد و ادامه یافت که خانواده این بازیکن جزو سرسخت‌ترین موانع برای نهایی شدن توافق حضور داشتند؛ مانعی که موفق به منصرف کردن این بازیکن برای بازگشت به ایران شدند.

طبق نظر خانواده این بازیکن ۲۳ ساله، حضور در لیگ پرتغال پس از ترانسفرشدن از لیگ برتر ایران برای او یک پیشرفت بزرگ به حساب می‌آید و او نباید این فرصت ایجاد شده را از دست داده و بازگشت به ایران را انتخاب کند.

پافشاری روی این درخواست سبب شد تا علیرغم علاقه بازیکن و تلاش باشگاه برای دریافت رضایت‌نامه، انتقال محبی به استقلال نهایی نشود و تکلیف این پروژه تا به اینجا نیمه تمام باقی بمانند. باشگاه استقلال در صورتی برای جذب محبی مجددا اقدام خواهد کرد که تصمیم نهایی او برتن کردن پیراهن این تیم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *