استقلال ظرفیت حفظ قهرمانی را دارد/ هواداران به آجورلو اعتماد کنند

استقلال ظرفیت حفظ قهرمانی را دارد/ هواداران به آجورلو اعتماد کننداخبار استقلال : پیشکسوت آبی پوشان گفت استقلال به اندازه‌ای ظرفیت دارد که فصل آینده هم بتواند از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

 

به گزارش اخبار استقلال ایران ، جدایی فرهاد مجیدی آن هم بلافاصله پس از قهرمانی آبی پوشان در فصل بیست و یکم رقابتهای لیگ برتر تبدیل به چالش جدیدی پیش روی آبی پوشان شد تا کام آنها پس از قهرمانی روزهای زیادی شیرین نماند.

اکبر کارگرجم پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: در یک جمله باید گفت استقلال فصل کم نوسانی را پشت سر گذاشت و شایسته قهرمانی بود.

بدیهی است تیمی که در ۲۰ هفته پایانی فصل صدرنشین باشد و در تمام طول فصل شکستی تجربه نکند شایسته قهرمانی است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص جدایی فرهاد مجیدی پس از قهرمانی بیان داشت: بستگی دارد به این اتفاق از چه زاویه‌ای نگاه کنیم.

شاید خیلی‌ها از جدایی مجیدی ناراحت شده باشند که باید به آنها حق داد؛ چون مصلحت استقلال را در نظر می‌گیرند و خداحافظی سرمربی پس از قهرمانی می‌تواند به تیم وارد کند.

اما اگر به این موضوع از زاویه نگاه مجیدی نگریسته شود شاید بتوان به او هم حق داد.

مگر تا به حال چقدر پیش آمده که یک مربی ایرانی خارج از ایران پیشنهاد کار گرفته باشد؟ بد نیست به نیمه پر لیوان نگاه کنیم و تصورمان این باشد که مجیدی بتواند این راه را برای مربیان جوان ایرانی باز کند.

کارگرجم در خصوص انتخاب سرمربی جدید و جانشین مجیدی خاطرنشان ساخت: ترجیح می‌دهم در این رابطه به مدیریت باشگاه اعتماد کنم؛ چون مدیریت تاکنون نشان داده کارش را خوب بلد است.

بدیهی است که انتخاب من هم از بین مربی داخلی و خارجی مربی خارجی است. اما منوط به اینکه مربی خارجی در سطح استقلال به این تیم بیاید.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: این استقلال حتی در صورت تغییر کادر فنی باز هم ظرفیت دفاع از عنوان قهرمانی و تکرار آن را دارد. کافی است تا اسکلت تیم حفظ شده و به منظور ترمیم در برخی نقاط بازیکنانی به تیم اضافه شوند.

در این صورت و اگر یک مربی کار بلد و باتجربه به تیم اضافه شود، این تیم در فصل آینده هم می‌تواند قهرمان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *