تیم مجیدی به نباختن عادت کرده است

اخبار استقلال : کاپیتان اسبق استقلال گفت: مهمترین دستاورد بازی اراک برای شاگردان فرهاد مجیدی این بود که همچنان روحیه نباختن نزد بازیکنان این تیم موج می‌زند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

تیم مجیدی به نباختن عادت کرده است

به گزارش ” اخبار استقلال”، دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر با تساوی دو تیم در خانه تیم آلومینیوم به پایان رسید تا استقلال پس از ۱۳ بازی همچنان تنها تیم بدون باخت لقب بگیرد.

صادق ورمزیار در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره توقف استقلال در اراک پس از ۴ برد متوالی و گلی که این تیم از آلومینیوم دریافت کرد اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی تیم استقلال مقابل آلومینیوم را چطور ارزیابی کردید?

بازی در نیمه اول یک بازی تقریباً متعادل بود. هر دو تیم جاندار و محکم بازی می‌کردند و آمده بودند که سه امتیاز را صاحب شوند. آلومینیوم پرس را از زمین خودش شروع کرده بود و همین شرایط را استقلال در زمین خودش اجرا می‌کرد.

به همین خاطر یک جنگ تمام عیار در میانه زمین وجود داشت.

به دلیل خاطر بازی متوسطی را از سوی دو تیم شاهد بودیم با این تفاوت که استقلالی‌ها هدفمندتر بازی می‌کردند و در نهایت به پنالتی هم رسیدند.

تاکتیک تیم آلومینیوم در این بازی چه بود؟

آنها می‌خواستند بازی را به عقب ببرند و با اتکا به سرعت وینگرها و فورواردشان از فضای پشت سر مدافعان استفاده کنند چون استقلالی‌ها پرس شدید می‌کردند و مدافعان هم جلو می‌آمدند و پشت سرشان خالی میشد.

بازی در نیمه دوم چطور پیش رفت؟

آلومینیوم در نیمه دوم پرس سخت تری روی استقلال گذاشت و استقلال آمد تا از گل زده اش حفاظت کند و انصافاً تا دقیقه ۹۰ هم خوب بود ولی در نهایت روی یک اشتباه فردی گل خورد.

درباره گل آلومینیوم صحبت می‌کنید؟

خط دفاع استقلال در این بازی خیلی زحمت کشید چون تیم از جلو پرس می‌کرد آنها مجبور بودند جلو بروند و دوباره باید برمی‌گشتند و به یک سوم دفاعی خودشان می‌آمدند. در یکی از همین رفت و برگشت‌ها آقاسی در دفع توپ اشتباه کرد. او اگر در آن صحنه فقط جلوی توپ می‌ایستاد بازیکن آلومینیوم(مجیدی) مجبور می‌شد برای ادامه بازی به سمت زمین خودشان برگردد ولی او به قصد دفع توپ جلو رفت و نتوانست به هدفش برسد و در نهایت گل مساوی زده شد.

حسینی روی این گل مقصر بود؟

حسینی تلاشش را کرد و توپ هم به تیر دروازه خورد و از بین پاهای بابک مرادی رد شد. گرفتن این توپ خیلی سخت بود. بهتر بود که آقاسی اشتباه اول را نمی‌کرد.

این تساوی تا چه اندازه روی روند تیمی‌استقلال تاثیر منفی دارد؟

اتفاقا می‌خواهم بگویم روحیه نباختن در استقلال شکل گرفته و این خیلی خوب است که یک تیم عادت به نباختن می‌کند. چنین عادتی می‌تواند در ادامه امتیازآور هم باشد چون بالاخره بازی در زمین حریف با کسب یک امتیاز بد نیست. البته تیمی‌که می‌خواهد قهرمان شود باید فاصله‌اش با تیم‌های دنبال کننده را زیاد کند چون هرچه رقبا از پشت سر به شما نزدیک شوند این استرس برای کادر فنی و بازیکنان بیشتر می‌شود و این تواند کار را سخت تر کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *