شائبه‌ های آزاردهنده در مورد مهدی قایدی و بازگشت به استقلال

اخبار استقلال : استقلال در تلاش است علاوه بر محمد محبی، مهدی قایدی دیگر بازیکن بوشهری را به خدمت بگیرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

شائبه‌ های آزاردهنده در مورد مهدی قایدی و بازگشت به استقلال

مهدی قایدی که فصل گذشته از سوی باشگاه استقلال به باشگاه شباب الاهلی فروخته شد پیش تر نیت به حضور در تیم اتحاد کلبا داشت و می خواست دوباره شاگرد فرهاد مجیدی شود اما این نقل و انتقال بین دو باشگاه صورت نگرفت. رسانه ها هم چنین از تلاش باشگاه الوصل برای خرید مهدی قایدی به جای عمر خربین خبر دادند که در این خصوص هم اتفاقی رخ نداده است!

محمد مومنی در صحبت هایی که پیرامون مهدی قایدی داشت به شائبه های آزار دهنده در مورد این بازیکن اشاره داشت اما نگفت این شا ئبه های آزار دهنده در مورد مهدی قایدی چیست!

مهدی مومنی در خصوص جذب مهدی قایدی گفت: در اینکه قایدی بازیکن بسیار خوبی است، شکی وجود ندارد و دوست داریم به جمع ما اضافه شود و از قابلیت‌های او استفاده کنیم. استقلال قایدی را پرورش داد و به جایی رساند که خودش دوست داشت. اکنون که استقلال می‌خواهد از این بازیکن استفاده کند، باید شرایطی به وجود بیاورد که زمینه استفاده از او مهیا شود و به استقلال کمک کند. همه استقلالی‌ها دوست دارند این اتفاق بیفتد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، اما یکسری شائبه‌ها آزاردهنده است. چیزهایی شنیدیم که نمی‌توانیم درباره آن حرف بزنیم. بازگشت قایدی می‌تواند برای او و استقلال نفع داشته باشد و پله‌های قهرمانی زودتر طی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *