قربانی: لیاقت سرمربیگری استقلال را ندارم که استوری بگذارم/ مربی خارجی زمان می‌خواهد

اخبار استقلال: بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر مدیران این باشگاه به فکر انتخاب سرمربی خارجی هستند باید به او زمان بدهند. ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

قربانی: لیاقت سرمربیگری استقلال را ندارم که استوری بگذارم/ مربی خارجی زمان می‌خواهد

به گزارش اخبار استقلال درباره روند انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: استقلال سال قبل در فصل نقل‌وانتقالات بار خودش را بست و نسبت به رقیبانش شرایط بهتری رقم زد و قهرمان شد. الان می‌بینیم تیم‌های رقیب خوب یارگیری می‌کنند.

استقلال نباید فرصت را از دست بدهد و هر چه سریع‌تر سرمربی جدید را انتخاب کند.

وی در مورد اینکه گزینه داخلی بهتر است یا خارجی، تصریح کرد: با احترام به همه دوستانی که در داخل هستند، گزینه‌ای که روند فصل گذشته استقلال را ادامه دهد و قهرمانی بیاورد وجود ندارد.

ضمن اینکه شرایطی که استقلال در فصل گذشته سپری کرد، باعث می‌شود داخلی‌ها محتاط‌تر عمل کنند.

شاید گزینه خارجی بهتر بتواند شرایط را به سود استقلال عوض کند. فراموش نکنیم فضای مجازی خیلی در تصمیم‌گیری‌های مدیران ما تأثیرگذار است.

مربیان داخلی هم باهوش هستند و آن کسانی که پیشنهاد داشته‌اند با جود جذابیت نشستن روی نیمکت استقلال شرایط را درک و در تصمیم‌شان تجدید نظر کردند.قربانی درباره اینکه سبک کدام گزینه خارجی می‌تواند به استقلال کمک کند، گفت: هر مربی سبک‌های متفاوت خودش را دارد و نمی‌توانیم بگوییم کدام یک به سبک استقلال می‌خورند.

استقلال در فصل گذشته با سبکی که مورد انتقاد بود به قهرمانی رسید. اگر قرار است مربی خارجی بیاید باید به او زمان بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *