آقای داور! نمی خواهیم به نفع استقلال سوت بزنی اما… اگر فکر می کنید برای قضاوت تمرکز ندارید زودتر اعلام کنید

اخبار استقلال : سرپرست استقلال گفت: وقتی در اولین بازی ما چنین اشتباهاتی رخ می‌دهد طبیعی است که ما نگران آینده می‌شویم و امیدواریم که این نگرانی ما اشتباه باشد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آقای داور! نمی خواهیم به نفع استقلال سوت بزنی اما... اگر فکر می کنید برای قضاوت تمرکز ندارید زودتر اعلام کنید
بیژن طاهری در خصوص داوری دیدار استقلال و سپاهان، چند نکته مطرح کرد و در پایان یادآور شد قصدش از این ایرادها، توجیه شکست استقلال نیست. مصاحبه سرپرست استقلال را در ادامه می خوانید:

*ما فکر می‌کردیم بعد از پایان لیگ، داوران عزیز پس از مدتی استراحت با تمرکز بیشتری وارد مسابقات می‌شوند ولی در مصاف با سپاهان، دیدیم که بیژن حیدری با وجود تجربه بالا اصلاً تمرکزی روی بازی نداشتند. این در حالیست که نه هواداری در استادیوم بود و نه از سوی دو تیم فشاری روی داوری ایجاد شد.

*برای من عجیب است که چطور صحنه خطای پنالتی روی آرمان رمضانی را دید ولی سوت نزد و یا اینکه رشید مظاهری پایش به یک پای دیگرش خورد و خودش را روی زمین انداخت ولی آقای حیدری خطای جعفر سلمانی را اعلام کرد.

*من از داوران می‌خواهم که توجه بیشتری داشته باشند. نمی‌خواهیم که داوران به سود ما سوت بزنند بلکه فقط عدالت را می‌خواهیم. داوران باید تمرکز و دقت بیشتری داشته باشند. لیگ امسال سخت‌تر از همه لیگ‌های قبلی است و لازم است تا داوران آمادگی جسمانی و ذهنی خوبی داشته باشند.

آقای داور! نمی خواهیم به نفع استقلال سوت بزنی اما…/ اگر فکر می کنید برای قضاوت تمرکز ندارید زودتر اعلام کنید

*توقع ما از حیدری خیلی بیشتر بود. استقلال در طول سال‌های اخیر بارها و بارها از اشتباهات داوری ضرر کرده و امیدواریم در فصل جاری دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و عدالت از سوی داوران در زمین اتفاق بیفتد. داوران عزیز هم اگر احساس می‌کنند تمرکز کافی ندارند، بهتر است به مسئولان فدراسیون بگویند تا نفر دیگری را به جای آن‌ها در بازی‌ها استفاده کنند.

*به هیچ وجه به دنبال توجیه شکست مقابل سپاهان نیستیم و قطعاً در آینده تلاش می‌کنیم با کسب بهترین نتایج، دل هواداران را شاد و این نتیجه را جبران کنیم ولی واقعیت این است که ما از داوری در مصاف با سپاهان ضربه خوردیم. به همین دلیل از داور مسابقه شکایت کردیم. امیدواریم به این شکایت رسیدگی شود و با داور این مسابقه برخورد لازم صورت بگیرد.

*وقتی در اولین بازی ما چنین اشتباهاتی رخ می‌دهد طبیعی است که ما نگران آینده می‌شویم و امیدواریم که این نگرانی ما اشتباه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *