نویدکیا: به پرسپولیس و استقلال تبریک می‌گویم

اخبار استقلال : محرم نویدکیا پس از پایان مسابقات لیگ برتر به تمجید از بازیکنان تیمش پرداخت‌. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

نویدکیا: به پرسپولیس و استقلال تبریک می‌گویم

مس رفسنجان روز گذشته در هفته پایانی لیگ برتر در آستانه کسب تساوی برابر پرسپولیس قرار داشت اما در دقیقه ۸۶ روی یک صحنه مشکوک به آفساید یک گل دریافت کرد تا بدون امتیاز زمین را ترک کند و لیگ بیست و سوم را در رتبه دهم به پایان برساند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص مسابقه هفته سی‌ام لیگ برتر در ورزشگاه آزادی گفت: فکر می‌کنم یک بازی خیلی خوب بود. یک جو فوق‌العاده در استادیوم وجود داشت که هر کسی دوست داشت به عنوان بازیکن، مربی یا هوادار در ورزشگاه باشد.

ما تلاش کردیم از نظر تاکتیکی در این بازی منضبط باشیم و نظم خودمان را حفظ کردیم. به نظرم تا قبل از گل، تنها در نیمه اول یک شانس جدی به حریف دادیم و سایر موقعیت‌ها خطرناک نبود. با این وجود مالکیت بهتری نسبت به ما داشتند.

نویدکیا با اشاره به گل دریافتی مس در این بازی اظهار داشت: سعی کردیم تا جای ممکن فضاها را ببندیم و فرصتی به حریف ندهیم که در این زمینه موفق بودیم اما در نهایت یک گل دریافت کردیم که ظاهرا می‌گویند آفساید بوده اما در نهایت به همه خسته نباشید می‌گویم.

نویدکیا: به پرسپولیس و استقلال تبریک می‌گویم

به باشگاه پرسپولیس و هوادارانشان تبریک می‌گویم، همچنین به باشگاه استقلال که هر دو تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش کردند. هر دو تیم فصل بسیار خوبی داشتند.

او همچنین با قدردانی از بازیکنان تیمش گفت: دلم می‌خواهد در اینجا به بازیکنان‌مان خسته نباشید بگویم، چرا که تا آخرین لحظه با تمام وجودشان بازی کردند و فوتبال با کیفیتی نشان دادند.

ما باید همه تمرکزمان را برای جام حذفی بگذاریم. از زحمات همه آنها ممنونم‌ از دو بازیکن تیم‌مان، رامتین سلیمان‌زاده و حامد لک، که می‌دانم در این چند روز فشار خیلی زیادی را تحمل کردند، تشکر ویژه می‌کنم. می‌دانم که متاسفانه خانواده‌هایشان هم در این روزها اذیت شدند که این از نقاط منفی فوتبال است.

نویدکیا در توضیخ این موضوع گفت: حامد و رامتین روزها و ساعت‌های سختی را زیر این فشار سپری کردند اما عملکرد بسیار خوبی نشان دادند و با تمام وجودشان، مثل همه بچه‌ها به تیم کمک کردند. امیدوارم همه اعضای تیم چند روز استراحت کنند و با آمادگی کامل به تمرینات برگردند تا شانس خودمان را در جام حذفی امتحان کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *