یک بوشهری خنثی کننده بمب پرسپولیس در استقلال ساپینتو این وینگر را برای بازی سپاهان می‌خواهد پول واریز شد؛ فقط مانده تأیید پرتغالی‌ ها

اخبار استقلال : با تایید یکی از اعضای باشگاه استقلال مبلغ رضایتنامه محبی به حساب باشگاه پرتغالی واریز شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

یک بوشهری خنثی کننده بمب پرسپولیس در استقلال ساپینتو این وینگر را برای بازی سپاهان می‌خواهد پول واریز شد؛ فقط مانده تأیید پرتغالی‌ ها

در روزهای گذشته موضوع انتقال محمد محبی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال به تهران و تیم استقلال سوژه اصلی طرفداران تیم آبی‌پوش پایتخت بود.

محمد محبی بازیکن ۲۳ ساله تیم سانتاکلارا است که با قراردادی سه ساله تا پایان سال ۲۰۲۴ به این تیم پیوسته بود. استقلالی ها از حدود یک ماه پیش برای به خدمت گیری این بازیکن اقدام کردند اما در روزهای گذشته و پس از تغییر مدیریت باشگاه پرتغالی، این مذاکرات با وقفه ای مواجه شد و باشگاه استقلال بار دیگر مدیرعامل جدید این مجموعه مذاکرات خود را آغاز کرد تا در نهایت مقرر شد مبلغ ۲۵۰ هزار دلار بابت رضایتنامه این بازیکن به باشگاه پرتغالی پرداخت شود.

در همین خصوص یکی از مسئولان باشگاه استقلال که تاکید داشت اسمش در گزارش قید نشود به خبر ورزشی گفت: “محبی تقریباً کارش با استقلال تمام شده و فقط کافی است رسید پول واریزی باشگاه استقلال به دست مسئولان باشگاه سانتاکلارا برسد”.

ظاهراً مدیران باشگاه استقلال به شکل غیر مستقیم این مبلغ را از طریق یک واسطه به حسابی که باشگاه سانتاکلارا معرفی کرده واریز کرده‌اند و منتظر تایید طرف پرتغالی هستند. با توجه به تعطیلی کشورهای اروپا در روزهای شنبه و یکشنبه این موضوع طی امروز یا حداکثر فردا (جمعه چهاردهم مرداد) قطعی شده و کار انتقال محبی به تیم استقلال نهایی خواهد شد.

یک بوشهری خنثی کننده بمب پرسپولیس در استقلال/ ساپینتو این وینگر را برای بازی سپاهان می خواهد/ پول واریز شد؛ فقط مانده تأیید پرتغالی ها

از باشگاه استقلال خبر می رسد به خواست ساپینتو، مسئولان این مجموعه در نظر دارند بلافاصله بعد از نهایی شدن کار این انتقال ظرف روزهای اداری هفته آینده، کار ثبت قرارداد محبی و دریافت کارت بازی این بازیکن از طریق هیأت فوتبال و سازمان لیگ را انجام بدهند تا در صورت امکان، محبی به بازی اول استقلال مقابل سپاهان برسد.

محبی در فصل نوزدهم و بیستم لیگ برتر با پیراهن سپاهان در لیگ برتر توپ می زد و در مجموع دو فصل ۶۹ بار با پیراهن سپاهان به میدان رفت و موفق شد نُه گل برای سپاهان به ثمر برساند. درخشش این بازیکن در ترکیب تیم سپاهان باعث شد محبی به اردوی تیم ملی هم دعوت شود. این بازیکن بوشهری در سه بازی ملی مقابل تیم های کامبوج، بحرین و عراق را نیز در در کارنامه خود داشته و تاکنون ۲۲۲ دقیقه برای تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان رفته است. محبی در دیدار با کامبوج که با نتیجه ۰-۱۴ به پایان رسید زننده دو گل برای تیم ملی کشورمان بود.

به احتمال زیاد حضور محمد محبی در استقلال تا حد زیادی دغدغه طرفداران این تیم بابت نداشتن پلی میکر و هافبک نفوذی را برطرف خواهد کرد و به نوعی در بحث عدم جذب سعید صادقی و رفتن این بازیکن به پرسپولیس، محبی می تواند باعث شود تا استقلالی ها از این بابت با خیال راحت تری مسابقات تیم شان در لیگ برتر را دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *