پست اصلی خرید مهم استقلال مشخص شد

اخبار استقلال : نظر می‌رسد محمد محبی خرید جدید آبی‌ ها در تیم استقلال بازی در پست اصلی‌اش را تجربه خواهد کرد، یعنی وینگر. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پست اصلی خرید مهم استقلال مشخص شد

ماریو سیلوا سرمربی تیم سانتاکلارا این اواخر از محمد محبی در پست سانتر فوروارد استفاده می‌کرد که اتفاقا نتیجه خوبی هم از این تصمیم گرفته بود. نمونه اش محمد محبی در بازی دوستانه با ریوآوه که با نتیجه دو بر صفر به سود سانتاکلارا پایان یافت گلزنی کرد اما به نظر می‌رسد ترجیح ساپینتو در استفاده از محمد محبی در پست وینگر باشد. چرا که استقلال در راس خط حمله با ترافیک بازیکن روبرو است. سجاد شهباززاده، آرمان رمضانی، کاوه رضایی، امیر ارسلان مطهری و حتی پیمان بابایی ۵ بازیکنی هستند که می‌توانند در این پست برای تیم استقلال بازی کنند.

از آنجایی که استقلال با ۳ مدافع بازی می‌کند به طور حتم از دو وینگر در ترکیب بهره خواهد برد که یکی از این وینگرها می‌تواند محمد محبی باشد و پیش بینی می‌شود ریکاردو از این بازیکن در جناح چپ استفاده کند به این خاطر که یامگا در بیشتر بازی‌های دوستانه استقلال در نقش وینگر راست به میدان آمد اما وینگرهایی که ساپینتو از آنها در جناح چپ بهره برد بازیکنان متعددی بودند و این نشان می‌دهد که هنوز به نتیجه نهایی در این باره نرسیده است و با حضور محمد محبی در اردوی تیم آبی خیالش از این پست هم راحت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *