مهاجم یاغی استقلال دوباره به پرسپولیس لینک شد گل‌ محمدی بازیکن اخراجی خودش را می‌خواهد؟

اخبار استقلال : کآرمان رمضانی در لیست یحیی گل محمدی نیست و سرخ‌ها نمی‌خواهند او را به خدمت بگیرند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

مهاجم یاغی استقلال دوباره به پرسپولیس لینک شد گل‌ محمدی بازیکن اخراجی خودش را می‌خواهد؟
گمانه زنی در مورد لیست استقلال زیاد است. همان طور که در جریان اخبار قرار گرفته اید باشگاه استقلال برای اضافه کردن نام بازیکنانی مثل کاوه رضایی، محبی، قایدی و یزدانی به فهرستش با چالش‌هایی روبرو است چرا که لیست آبی‌ها باید خالی شود.

این درحالی است که قرار گرفتن نام آمانوف در لیست زیر ۲۵ سال ابهام و ایراداتی وارد شده است. از این رو باشگاه استقلال نیاز دارد دو بازیکن را از لیست خود خارج کند.

همین موضوع باعث شده شایعاتی در مورد حضور احتمالی آرمان رمضانی در پرسپولیس شنیده شود. مهاجم دونده و بلندزن استقلال که فصل قبل در بسیاری از بازی‌ها کمک حال استقلال و فرهاد مجیدی شد، گفته می‌شود ممکن است بار دیگر مورد نظر پرسپولیسی‌ها قرار گیرد.

این درحالی است که رمضانی ابتدا در پرسپولیس بازی کرد و با نظر مستقیم خود یحیی گل محمدی جذب شد اما در نهایت در لیست مازاد او قرار گرفت تا راهی استقلال شود. از این رو بسیار بعید است که گل محمدی دیگر علاقه ای به جذب او داشته باشد. ضمن این که پیگیری‌های ما نیز نشان می‌دهد رمضانی در حال حاضر در لیست سرمربی پرسپولیس قرار ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *