بانوان پرسپولیسی هم حق دارند شاد باشند/ ۲ هافبک استقلال قدرت بازی‌سازی ندارند/ مثلث هجومی تیم ساپینتو هر دفاعی را می‌شکند

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: با اینکه استقلال برنده مصاف با مس کرمان شد اما همچنان فقدان یک هافبک بازی‌ساز در میانه زمین با این همه مهاجم زهردار به وضوح احساس می‌شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

بانوان پرسپولیسی هم حق دارند شاد باشند/ ۲ هافبک استقلال قدرت بازی‌سازی ندارند/ مثلث هجومی تیم ساپینتو هر دفاعی را می‌شکند

ستار همدانی بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار استقلال مقابل مس کرمان و حواشی حضور بانوان در این مسابقه اظهاراتی را مطرح کرد.

درباره بازی استقلال و حضور بانوان در استادیوم آزادی چه صحبتی دارید؟

من از این جهت خوشحالم که فوتبال شرایطی دارد که امروزه تنها عامل سرگرمی‌و خوشحالی مردم است. تنها چیزی است که به خانواده‌ها آرامش می‌دهد. آنهم در این اوج مشکلات اقتصادی. قطعا حضور بانوان در استادیوم باعث شور و نشاط بیشتر خانواده‌ها خواهد شد. گرچه ما باید زیرساخت‌های مربوط به حضور بانوان را بهبود ببخشیم. هرچه باشد آنها هم نیمی‌از این اجتماع هستند و حق دارند در چنین تجمعات ورزشی حضور داشته باشند.

در گذشته نزدیک برخی افراد در رابطه با حضور بانوان در استادیوم انتقاد می‌کردند و حتی یکی از سلبریتی‌های خانم گفته بود «با حضور در استادیوم و بودن کنار آقایان منقلب می‌شوم!». آیا چنین اتفاقی را در حاشیه بازی استقلال حس کردید؟

هر کسی نگاه خودش را دارد. من هم نظر خودم را می‌دهم. این نکته بسیار مهم است که هر کسی حرف میزند صاحب آن حرف می‌شود. مادامی‌که شما صحبت نکرده اید مشکلی به وجود نخواهد آمد. ولی معتقدم هر کسی حق دارد نظرش را بیان کند اما نظر من این گونه نیست و معتقدم حضور بانوان در استادیوم اتفاقات خوبی را برای فوتبال رقم خواهد زد. این بار هم دیدیم که این اتفاق رخ داد و چقدر بانوان از حضور در استادیوم خوشحال بودند. قطعاً بانوان طرفدار پرسپولیس، تراکتور، سپاهان، نساجی و بقیه هم از این قاعده مستثنا نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *