با حکم ارتش پرتغال؛ ساپینتو تا اطلاع ثانوی ممنوع‌ الخروج می‌شود

اخبار استقلال : سرمربی پرتغالی تیم استقلال به دلیل اجرایی نشدن حکم محکومیت یک ماهه از ایران خارج نمی‌شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

با حکم ارتش پرتغال؛ ساپینتو تا اطلاع ثانوی ممنوع‌ الخروج می‌شود
ساعاتی پیش اطلاعیه‌ای از سوی ارتش پرتغال در رسانه های آن کشور منتشر شد که طبق آن سرمربی تیم استقلال به اتهام «آسیب به آبرو و تهمت زدن به یکی از مقامات ارتش پرتغال» به یک ماه حبس محکوم شده است.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد سرمربی پرتغالی این تیم با توجه به تعطیلی لیگ و شروع اردوی تیم ملی در پایان هفته پنجم لیگ برتر قصد داشت در اواسط ماه جاری به کشورش برگشته و ضمن دیدار با اعضای خانواده‌اش (همسر و دو دخترش) به برخی از کارهای نیمه تمامی که در پرتغال داشت رسیدگی کند. اما با توجه به حکم یک ماهه ای که برای او در نظر گرفته شده ظاهراً فعلاً ساپینتو خودش را ممنوع الخروج می‌کند تا بابت قراردادی که باشگاه استقلال دارد لطمه‌ای به قراردادش وارد نشود.

طبق اعلام قبلی سازمان لیگ قرار است بعد از مسابقات هفته پنجم لیگ برتر که در تاریخ چهاردهم و پانزدهم ماه جاری برگزار میشود، این رقابت‌ها به مدت سه هفته جهت برپایی اردوی تیم ملی تعطیل شود. مربی پرتغالی نیز قصد داشت در این حد فاصل چند روز به پرتغال برگردد و دوباره در بازگشت به تهران تمرینات استقلال را زیر نظر بگیرد اما در صورت سفر به پرتغال و اجرایی شدن حکم حبس یک ماهه‌اش، او لااقل تا بیستم مهرماه قادر به بازگشت به کشورمان نخواهد بود. این در حالی است که مسابقات هفته ششم از اوایل مهر ماه سال جاری استارت میخورد.

شایان ذکر است؛ محکومیت اعلام شده از سوی رسانه های پرتغالی در رابطه با اهانت ساپینتو به مقامات ارتش پرتغال در حالی اتفاق افتاده که به نظر می‌رسد به زودی ساپینتو باید در دادسرای کشورمان پاسخگوی رفتاری که با پرسنل هلال احمر در انزلی داشت نیز باشد.

دیدار هفته پنجم تیم استقلال در تاریخ پانزدهم شهریور و در تهران مقابل تیم پیکان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *