سرمربی پرتغالی استقلال خط و نشان کشید می‌دانم چطور این بازیکن را سر به راه کنم!

اخبار استقلال : ساپینتو که ظاهراً از سبک فوتبال باقری راضی به نظر می‌رسد به اطرافیانش گفته از این دست بازیکنان شلوغ و پرانرژی که گاهی حاشیه‌ هایی هم برای خودشان ایجاد می‌کنند زیاد دیده و می‌داند ‌چطور می‌توان آنها را سر به راه کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

سرمربی پرتغالی استقلال خط و نشان کشید می‌دانم چطور این بازیکن را سر به راه کنم!

در حدود یک ماه اخیر که ریکاردو ساپینتو سرمربیگری تیم استقلال را بر عهده گرفته بیش از چند بار خبرهایی در رابطه با حاشیه‌های عرفان باقری مهاجم جوان و ۱۸ساله تیم استقلال در رسانه‌ها منتشر شده است. برخی از این اخبار از سوی باشگاه استقلال و عرفان باقری تکذیب شده و برخی دیگر همچنان در شرایطی قرار دارد که نه کسی آنها را تکذیب کرده و نه کسی تأیید!

عرفان باقری بازیکن رده جوانان باشگاه استقلال بود که به رغم داشتن قرارداد با این مجموعه پیش از شروع فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و به همین واسطه حاشیه‌هایی را برای خود و باشگاهش به وجود آورد اما در نهایت با حضور در دفتر فرشید سمیعی قرارداد ۵ ساله خودش را به عنوان بازیکن بزرگسال با این تیم امضا کرد. اما در همین مدت شایعاتی در رابطه با بی‌نظمی او در اردوی تیم فوتبال جوانان (که سرمربیگری‌اش بر ‌عهده صمد مرفاوی است) به گوش رس

ساپینتو: می دانم چطور این بازیکن را سر به راه کنم!

حالا از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد ساپینتو که ظاهراً از سبک فوتبال باقری راضی به نظر می‌رسد به اطرافیانش گفته از این دست بازیکنان شلوغ و پرانرژی که گاهی حاشیه‌هایی هم برای خودشان ایجاد می‌کنند زیاد دیده و می‌داند ‌چطور می‌توان آنها را سر به راه کرد.

ناگفته نماند در جمع بازیکنان جوانی که در این مدت از سوی ساپینتو خط خورده و از لیست استقلال خارج شدند عرفان باقری تنها کسی بوده که توانست با یکی، دو جلسه حضور در تمرینات استقلال نظر سرمربی پرتغالی را جلب کند. ضمن اینکه در طول دو هفته اخیر هیچ خبری در رابطه با عرفان باقری در رسانه‌ها منتشر نشده است چه مثبت چه منفی که این مشخص می‌کند شاید سرمربی پرتغالی در ارتباط با مسائل حاشیه‌ای با باقری صحبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *