سرمربی پرتغالی استقلال عاشق مهاجمی شد که در لیست یحیی هم بود!

اخبار استقلال : مهاجم جدید استقلال به خاطر دو ویژگی خاصی که دارد مورد توجه ساپینتو قرار گرفته است؛ یکی شوخ طبعی و دیگری پرش های بلند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

سرمربی پرتغالی استقلال عاشق مهاجمی شد که در لیست یحیی هم بود!

یکی از بازیکنان ورودی در فصل نقل و انتقالات تابستانی استقلال مهاجم ۲۷ ساله تبریزی این تیم است که از تراکتور به این تیم پیوست. پیمان بابایی که گفته می شد در لیست یحیی گل محمدی هم حضور دارد به خاطر اتفاقات فصل گذشته دیدار نیمه تمام تراکتور و پرسپولیس مسیرش تغییر کرد و به جمع آبی پوشان تهرانی پیوست.

او که فصل گذشته در تیم تراکتور تنها ۵ گل به ثمر رساند در طول سه هفته اخیر یکی از آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر در جمع بازیکنان استقلال بوده است. از نکات جالب توجه در ارتباط با پیمان بابایی این است که روحیات او شبیه سرمربی پرتغالی استقلال است و به گفته اعضای ایرانی کادر فنی، سرمربی استقلال حسابی با این بازیکن در طول تمرینات شوخی می‌کند.

یکی از ویژگی‌های پیمان بابایی در پست حمله پرش‌های این بازیکن است که توجه سرمربی استقلال را به خود جلب کرده است. در حالی که تقریباً اکثر مهاجمان استقلال میانگین قدی‌شان بالای ۱۸۰ سانتیمتر است این بازیکن توانسته پرش‌های بلندی داشته باشد و در این زمینه باعث شده تا ساپینتو که نسبت به ارسال از جناحین اهمیت ویژه‌ای می‌دهد به بابایی بگوید روی ضربات سرش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

از دیگر مهاجمان بلندقامت استقلال آرمان رمضانی و همچنین سجاد شهباززاده هستند که این دو نفر نیز قدرت سرزنی بالایی دارند اما ظاهراً پیمان بابایی با قدرت بیشتر و ضربات چکشی محکم‌تری که روی ارسال‌ها از خود نشان داده توجه ساپینتو را به خود جلب کرده تا برای مسابقات فصل جدید طرح و برنامه‌ای ویژه در این زمینه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *