رونمایی از جانشین احتمالی وریا غفوری سرمربی استقلال تصمیم نهایی را می گیرد

اخبار استقلال : ممکن است استقلال از جذب مدافع راست منصرف شود و رضا میرزایی در کنار صالح حردانی دو مدافع راست این تیم را تشکیل بدهند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

رونمایی از جانشین احتمالی وریا غفوری سرمربی استقلال تصمیم نهایی را می گیرد

با قطعی شدن جدایی وریا غفوری از استقلال بحث حضور یک مدافع راست جدید در این تیم داغ شده است. استقلال در پست دفاع راست حالا فقط صالح حردانی را به عنوان بازیکن تخصصی در اختیار دارد و طی روزهای گذشته اخباری درباره احتمال جذب یک بازیکن دیگر در این پست شنیده می شود.

در این خصوص مدیران استقلال فیلم بازی های ۳ مدافع راست لیگ برتری را نیز در اختیار ریکاردو ساپینتو قرار دادند تا او در صورت نیاز به جذب آنها به باشگاه اعلام رسمی داشته باشد.

با همه این مسائل اما رضا میرزایی وینگر فصل گذشته سپاهان که یکی از خریدهای استقلال محسوب می شود، توانایی بازی در پست دفاع راست را دارد. میرزایی از امروز در تمرینات استقلال حضور پیدا می کند و به ساپینتو معرفی می شود. قرار است سرمربی پرتغالی استقلال با دیدن سبک بازی میرزایی از نزدیک درباره اینکه او امسال در پست دفاع راست به میدان برود، تصمیم بگیرد.

در صورتی که ساپینتو تایید کند میرزایی توانایی بازی در پست دفاع راست را دارد، آبی ها دیگر از جذب مدافع راست جدید منصرف می شوند و او به همراه صالح حردانی مدافعان کناری استقلال را تشکیل خواهند داد.

این در حالی است که کوین یامگا ستاره فرانسوی استقلال نیز توانایی بازی در دفاع راست را دارد اما با توجه به عملکرد خوب او در پست وینگر در فصل گذشته ساپینتو قصد ندارد از او در عقب زمین استقلال استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *