پیش‌ بینی پیشکسوت استقلال از سه بازی نخست تیم ساپینتو تمجید از یک آبی‌ پوش و پیشنهاد برای تقویت دو پست

اخبار استقلال : محمد نوری پیشکسوت استقلال در خصوص کار سخت ساپینتو برای هدایت استقلال صحبت کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پیش‌ بینی پیشکسوت استقلال از سه بازی نخست تیم ساپینتو تمجید از یک آبی‌ پوش و پیشنهاد برای تقویت دو پست

پیش‌بینی پیشکسوت استقلال از سه بازی نخست تیم ساپینتو/ تمجید از یک آبی‌پوش و پیشنهاد برای تقویت دو پست
محمد نوری درخصوص بازی‌های استقلال در شروع فصل اظهار کرد: چهار-پنج هفته ابتدایی لیگ برتر برای استقلال مناسب است. سپاهان اولین حریف استقلال در لیگ برتر است و با توجه به این که این تیم هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده، شاگردان ساپینتو می‌توانند سه امتیاز اول را کسب کنند.

وی افزود: ملوان و مس کرمان با توجه به اینکه از لیگ آزادگان تازه به لیگ برتر صعود کرده‌اند، رقیبان ناشناخته و سرسختی برای استقلال بوده و از سپاهان خطرناک‌تر خواهند بود و نباید چنین تیم‌هایی را دست کم گرفت.

نوری تصریح کرد: ساپینتو به عنوان یک مربی خارجی، انگیزه زیادی دارد تا توانایی‌های فنی‌اش را نشان دهد و امیدوارم که در استقلال به موفقیت برسد چرا که استقلال تیمی است که ما جوانی‌مان را در آن سپری کردیم و با بردهایش می‌خندیم و با شکست‌هایش ناراحت می‌شویم.

وی تاکید کرد: استقلال در خط حمله با ترافیک بازیکن روبروست اما بازیکنانی را در این پست در اختیار دارد که از نظر سبک فوتبالی شبیه به هم هستند و از دیدگاه من به یک بازیکن سرعتی نیاز دارد. پیمان بابایی فوتبالیست خوبی است و در تراکتور عملکرد خوبی داشت اما استقلال با همه تیم‌ها فرق دارد.

بازیکن اسبق استقلال اضافه کرد: ساپینتو زمانی هدایت استقلال را برعهده گرفت که یارگیری از سوی باشگاه انجام شده بود. افرادی به باشگاه مشاوره دادند و من و خیلی‌ها نمی‌دانیم چه کسانی هستند. البته با توجه به اینکه مربی دیر جذب شد، اگر در فصل نقل و انتقالات اقدامی نمی‌شد تیم عقب می‌افتاد.

وی گفت: استقلال به یک پلی‌میکر و وینگر چپ سرعتی و تکنیکی نیاز دارد و باید هر چه سریع‌تر این نفرات جذب شوند تا تیم پرقدرتی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *