قایدی عجب موقعی برگشت/ بازگشت به تیم ملی؛ هدیه استقلال به باشو

اخبار استقلال : مهدی قایدی در بازگشت به اردوی استقلال ستاره این تیم لقب گرفت و در اولین بازی با وجود حضور تعویضی در زمین یک گل زد و یک گل ساخت. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

قایدی عجب موقعی برگشت/ بازگشت به تیم ملی؛ هدیه استقلال به باشو
از بخت خوب مهدی قایدی، اسکوچیچ در جایگاه ویژه استادیوم سیروس قایقران حضور داشت و این بازی را تماشا کرد و این نمایش به طور حتم می‌تواند رای به بازگشت دوباره این بازیکن به اردوی تیم ملی بدهد. اسکوچیچ در گذشته هم بارها و بارها مهدی قایدی را به اردوی تیم ملی دعوت کرد و حتی به او در بازی‌های دوستانه میدان داد که با گلزنی این بازیکن همراه بود. اما نیمکت نشینی‌های مداوم در اردوی تیم شباب الاهلی موجب شد تا مربی کروات قید مهدی قایدی را بزند و نتیجه گیری تیم ملی در مسیر مقدماتی جام جهانی مزید بر علت شد تا این بازیکن به دست فراموشی سپرده شود.

اما الان شرایط کمیمتفاوت شده است. قایدی در بازی با ملوان نشان داد بر خلاف شایعاتی که در مورد او وجود داشته همان بازیکن همیشگی است و می‌تواند در زمین حتی دردقایق کوتاه هم دست به یک کار بزرگ بزند. او هم از ابتدای بازی می‌تواند یک بازیکن تاثیر گذار در ترکیب تیم آبی باشد و هم اگر قرار باشد به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بیاید، درست بر خلاف برخی از بازیکنان. وقتی روی نیمکت می‌نشینند و به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌آیند کارایی لازم را ندارند.

قایدی عجب موقعی برگشت/ بازگشت به تیم ملی؛ هدیه استقلال به باشو

مهدی قایدی در بهترین زمان ممکن به اردوی تیم آبی برگشت. او یک بار دیگر می‌تواند به عنوان یک ستاره در ترکیب تیم استقلال ظهور کند. آنهم در ماه‌های منتهی به جام جهانی. همراهی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ می‌تواند یک افتخار بزرگ برای این بازیکن باشد. این افتخار کمتر از تکرار قهرمانی با استقلال نیست و جالب اینکه مهدی قایدی در سال ۲۰۱۷ بازی در جام جهانی را به همراه تیم جوانان تجربه کرد و در صورت راهیابی به لیست نهایی تیم ملی دومین حضور در جام جهانی را تجربه خواهد کرد.

بازگشت به تیم ملی هدیه استقلال است به باشو. البته که او برای راضی کردن اسکوچیچ باید درخشش خود را در ترکیب تیم آبی تا پیش از برپایی اردوی تیم ملی تکرار کند. اردویی که از ۲۰ شهریور در تهران آغاز می‌شود و تیم ملی بعد از بازی دوستانه با تیم امید در تاریخ ۲۵ شهریور راهی اتریش می‌شود تا در روزهای ۱ و ۵ مهر به ترتیب با تیم‌های اروگو ئه و سنگال بازی دوستانه انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *