آبی‌ ها آماده رونمایی از تمدیدی جدید باشگاه قرارداد رسماً امضا شد

اخبار استقلال : باشگاه استقلال قرارداد بازیکن سرباز خود را تمدید کرده است و این موضوع به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آبی‌ ها آماده رونمایی از تمدیدی جدید باشگاه قرارداد رسماً امضا شد

محمد حسین مرادمند مدافع سرباز استقلال که اواسط فصل گذشته به دلیل اعزام به خدمت مقدس سربازی از جمع آبی پوشان جدا شد را باید برای فصل آینده حتماً استقلالی دانست. این بازیکن که توانست با مدارک ارائه شده کسر خدمت بگیرد، قرارداد جدیدش را برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با آبی پوشان منعقد کرده باشگاه استقلال آماده رونمایی از این بازیکن است.

تنها موردی که مانع از رونمایی رسمی از تمدیدی جدید استقلال شده، عدم انجام تسویه حساب مرادمند با یگان محل خدمت سربازی‌اش است و به محض اینکه مراحل قانونی این تسویه حساب انجام شود، آبی‌ها از طریق رسانه رسمی خود بازگشت مرادمند را اعلام خواهند کرد.

باشگاه استقلال روز گذشته قرارداد رافائل سیلوا را برای دو فصل تمدید کرد و پیش از آن نیز حضور روزبه چشمی در استقلال با تمدید قرارداد قطعی شده بود تا رفته رفته جمع مدافعان این تیم جمع گردد.

به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین اهداف نقل و انتقالاتی آبی پوشان پس از تمدید با سیلوا، چشمی و مرادمند، تمدید با عارف غلامی است که گفته می‌شود فعلاً خارج از کشور حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *