درخواست ساپینتو از کاپیتان استقلال‌؛ باز هم برای تیمت ‌کلین‌ شیت کن!

اخبار استقلال : سرمربی استقلال از دروازه بان و کاپیتان تیمش درخواست کرد کلین شیت هایش در لیگ گذشته را در لیگ جدید هم تکرار کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

درخواست ساپینتو از کاپیتان استقلال‌؛ باز هم برای تیمت ‌کلین‌ شیت کن!

یکی از اتفاقات جالب توجه در شروع تمرینات تیم استقلال جلسه سرپایی سرمربی پرتغالی استقلال با بازیکنان بزرگ‌تر این تیم بود. ساپینتو در روز نخست شروع تمرینات با قدیمی‌ترهای تیم صحبت کرد و در رابطه با مسائلی که مورد نظرش بود آنها را آگاه ساخت.

یکی از این نفرات سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال بود که حالا با جدایی قطعی وریا غفوری از این تیم، تبدیل به کاپیتان اول تیم استقلال شده است. ساپینتو در صحبت با حسینی با اشاره به عملکرد او در طول سال‌های گذشته به ویژه فصل قبل و کسب رکورد ۱۷ کلین‌شیت در طول مسابقات فصل بیست‌ویکم لیگ برتر از او درخواست کرد این روند را دوباره ادامه دهد و باز هم برای او و تیم استقلال کلین‌شیت کند.

او با اشاره به توانایی‌های حسینی و اینکه توانسته به اردوی تیم ملی هم دعوت شود از او خواست روحیه بالای خودش را به تیم تزریق کند و به عنوان کاپیتان، الگوی مطلوبی برای دیگر همبازیانش در استقلال به خصوص جوانانی باشد که قرار است در این فصل همراه با بزرگ‌ترهای استقلال در لیگ حضور پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *