ساعت شلوغی استقلال در فصل نقل و انتقالات

اخبار استقلال : استقلال تا پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی، روزهای شلوغی را پشت سر خواهد گذاشت. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساعت شلوغی استقلال در فصل نقل و انتقالات

با توجه به آنکه استقلال مهلتی حدود یکماهه برای پرداخت طلب استراماچونی و فرار از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتش دارد، مدیران این باشگاه در تلاشند تا قبل از این تاریخ، تیمشان را تا حد امکان تقویت کنند.

جدا از آنکه هنوز تکلیف قرارداد نفراتی نظیر کاوه رضایی، محمد محبی و مهدی قایدی مشخص نشده، احتمال اضافه شدن چند بازیکن هم به استقلال وجود دارد.

از محمد نادری و سعید عزت‌اللهی به عنوان نفراتی نام برده شده که ممکن است طی روزهای آینده به استقلال ملحق شوند. نادری که دیشب در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد در ایران فقط برای استقلال بازی خواهد کرد و عزت‌اللهی هم علیرغم علاقه‌اش به بازی در خارج از کشور، شاید به خاطر آنکه حضور در فهرست نهایی مسافران جام جهانی را از دست دهد، امسال به لیگ برتر برگردد.

گفته می‌شود در صورتی که قرار به اضافه شدن بازیکنان جدید به استقلال باشد، احتمالا سعید مهری – که در ترافیک خط میانی استقلال شانس زیادی برای بازی ندارد – از این تیم جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *