ساپینتو تکلیف یک بازیکن را یکسره کرد اجرای تصمیم فرهاد توسط سرمربی پرتغالی

اخبار استقلال : خرید فصل قبل مجیدی نتوانست در نهایت جای ثابتی در استقلال پیدا کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساپینتو تکلیف یک بازیکن را یکسره کرد اجرای تصمیم فرهاد توسط سرمربی پرتغالی

عزیزبک آمانوف این روزها شرایط خوبی در جمع بازیکنان استقلال ندارد و به نظر می‌رسد بزودی قرارداد او فسخ می‌شود یا اینکه با باشگاه‌های دیگر مذاکره خواهد شد تا این ملی‌پوش ازبکستانی به‌صورت قرضی در اختیار آنها قرار بگیرد. البته شرایط عزیزبک صرفاً محدود به دوران سرمربیگری ریکاردو ساپینتو نمی‌شود بلکه این هافبک در زمان فرهاد مجیدی و از اواخر فروردین امسال به نوعی مورد غضب قرار گرفته بود و از وجودش نه تنها در ترکیب ثابت استفاده نمی‌شد بلکه به‌عنوان بازیکن ذخیره هم چندان مورد نظر نبود.

سرمربی سابق استقلال خیلی زود از خرید خود پشیمان شده بود و در واقع اگر فرهاد مجیدی در این می‌ماند به احتمال فراوان آمانوف باید راهی تیم دیگری می‌شد ولی ریکاردو ترجیح داد او را نگه دارد. حالا ظاهراً مرد پرتغالی به این نتیجه رسیده که بازیکن دیگری جانشین او شود.

عزیزبک آمانوف زمستان سال گذشته استقلالی شد و چند بازی خوب هم برای این تیم انجام داد ولی روزهای خوش در جمع استقلالی‌ها پس از پنالتی که مقابل نساجی در جام حذفی خراب کرد، به پایان رسید و این بازیکن دیگر نتوانست موقعیت سابق را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *