امیدوارم با ساپینتو استقلال واقعی را بسازیم از حضور در استقلال حس خیلی خوبی دارم

اخبار استقلال : هافبک آبی‌ های تهران گفت: می‌دانم استقلال چندین برابر به من کمک می‌کند تا قهرمانی را در کنار هواداران تکرار کنیم. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

امیدوارم با ساپینتو استقلال واقعی را بسازیم از حضور در استقلال حس خیلی خوبی دارم

رضا میرزایی در مورد پیوستن به تیم استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در خدمت هوادران استقلال هستم. ان شاالله بتوانیم روزهای خیلی خوبی را با هم رقم بزنیم. از حضور در استقلال حس خیلی خوبی دارم. امیدوارم با همدلی و همت در کنارهم باشیم. آمده‌ام که تمام تلاش و توانم را به کار بگیرم و به استقلال کمک کنم. می‌دانم استقلال هم چندین برابر به من کمک می‌کند تا قهرمانی را در کنار هواداران تکرار کنیم.

وی افزود: می‌دانم این باشگاه بزرگ و پرافتخار است. هواداران خیلی خوبی دارد. امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم و روزهای خیلی خوبی را برای هواداران رقم بزنم. مطمئنم با تلاش و تلاش با یاری خدا، می‌توانم این کار را انجام بدهم.

میرزایی در مورد کار با ریکاردو ساپینتو گفت: او مربی خیلی بزرگی است و رزومه خیلی خوبی دارد. امیدوارم به من کمک کند، از تجربیاتش استفاده کنم و امسال در کنار هم استقلالی که واقعا هواداران لیاقتش را دارند را به نمایش بگذاریم. مطمئن هستم همینطور هم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *