ساپینتو بازی ۸ بازیکن استقلال را اصلاً ندید قلم قرمز سرمربی پرتغالی روی نام چند آبی‌ پوش

اخبار استقلال : سرمربی پرتغالی باید ظرف چند روز آینده تکلیف تعداد زیادی از بازیکنان استقلال را روشن کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساپینتو بازی ۸ بازیکن استقلال را اصلاً ندید قلم قرمز سرمربی پرتغالی روی نام چند آبی‌ پوش

استقلال درحالی از شنبه گذشته استارت تمریناتش را زد که تکلیف حدود ۱۰ بازیکن هنوز با این تیم برای ادامه همکاری مشخص نشده است که ازجمله آنها می‌توان به مرادمند و یزدانی که برای سپری کردن دوران خدمت سربازی راهی ملوان شده بودند، اشاره کرد. در این بین ۸ بازیکن که به‌صورت قرضی راهی سایر تیم‌ها شده بودند حالا با پایان فصل به تمرینات استقلال بازگشته‌اند اما از آنجایی که باشگاه این نفرات را با جزئیات به ساپینتو معرفی نکرده، حالا این تعداد کار سختی برای بازگشت به جمع استقلالی‌ها دارند.

ساپینتو در مرحله مذاکره و سپس عقد قرارداد فیلم‌های فصل گذشته آبی‌ها را تماشا کرده اما از آنجایی که بازیکنانی مانند قاسمی‌نژاد، رضاوند، رابط، خادم‌پور، مرادی، خدامرادی، داجلیری و کریم‌زاده در تیم‌های دیگر مشغول به بازی بودند و مورد معرفی برای سرمربی پرتغالی قرار نگرفتند، حالا در بازگشت دوباره به تمرینات، با کار دشواری برای نشان دادن توانایی‌های خود مواجه شده‌اند و همین موضوع کار را برای بازگشت این نفرات بسیار سخت می‌کند.

در هر صورت قرار است به‌زودی ساپینتو نظر نهایی خود را درباره این تعداد از نفرات اعلام کند. بعد از تمدید قرارداد با برخی چهره‌هایی که فصل گذشته توقعات را برآورده نکرده و حالا نیز لیست بزرگسالان استقلال را اشغال می‌کنند، این خبر به گوش می‌رسد که برخی از این نفرات مانند سعید مهری و چند نفر دیگر با نیت معاوضه با سایر نفرات از تیم‌های دیگر قراردادشان تمدید شده و با چنین سیاستی استقلالی‌ها قرارداد این دسته از بازیکنان را تمدید کرده‌اند.

ساپینتو قرار است به زودی نام چند بازیکنی که مورد نیازش نیست را به باشگاه اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *