ساپینتو روی شماره ۶۹ حساس شد!/ مرد پرتغالی نگران چپ استقلال است

اخبار استقلال : حریف تیم استقلال در دیدار هفته سوم بازیکنی دارد که توجه سرمربی استقلال را به خودش جلب کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساپینتو روی شماره ۶۹ حساس شد!/ مرد پرتغالی نگران چپ استقلال است

امین کاظمیان بازیکن ۲۶ ساله تیم مس کرمان در دو دیدار ابتدایی این تیم تازه لیگ برتری شده توانسته با به ثمر رساندن دو گل یکی از درخشان ترین فوتبالیست های این تیم لقب بگیرد.

شاگردان فرزاد حسین خانی (سرمربی تیم مس کرمان) در بازی اول این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان با توجه به قبول شکست ۳ بر ۲، دوبار در جریان آن دیدار کامبک زدند. مس کرمان ابتدا در دقیقه ۲۴ از نفت مسجدسلیمان عقب افتاد اما ۶ دقیقه بعد بازیکنی به نام امین کاظمیان که پیراهن شماره ۶۹ را برتن میکند توانست تیمش را به بازی برگرداند. سپس نفت مسجد سلیمان گل دوم را هم زد اما باز هم مس کرمان کامبک زد و توسط حسین دوستدار فوروارد نوک این تیم به گل دوم رسید اما در نهایت گل سوم را هم خورد و شکست را پذیرا شد.

مس کرمان در بازی دوم مقابل پیکان سه بر صفر برنده شد و البته بار دیگر توسط امین کاظمیان گل اول خودش را به ثمر رساند. این بازیکن سرعتی که در پست هافبک راست بازی می کند در دقیقه ۲۷ دروازه مجد کرمانشاهی (گلر تیم پیکان) را گشود تا شاگردان مجتبی حسینی (سرمربی پیکان) تحت تاثیر این شوک گل دوم را هم سیزده دقیقه بعد (در همان نیمه) از روی نقطه پنالتی دریافت کنند. عارف رستمی دیگر فوروارد نوک تیم مس کرمان زننده پنالتی مس کرمان بود. سومین گل مس کرمان توسط امیرحسین عسگری به ثمر رسید.

نکته جالب توجه در ۲۴ساعت گذشته این بود که گروه آنالیز تیم استقلال با استخراج صحنه های حساس بازی اول و دوم مس کرمان ساپینتو را متوجه هافبک راست سرعتی این تیم کرد. با توجه به ضعف استقلال در جناح چپ که در دو بازی گذشته نیز دوبار مقابل ملوان و سپاهان از همان جناح گل دریافت کرده باعث شد تا ساپینتو روی شماره ۶۹ تیم مس کرمان حساس شده و از حالا به فکر مهار این بازیکن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *