ساپینتو به این دلیل به صورت ویژه از استقلالی‌ ها تشکر کرد

اخبار استقلال : تیم استقلال در دومین دیدار تدارکاتی خود در ترکیه تیم کاراگومروک ترکیه را با هدایت پیرلو دو بر صفر شکست داد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساپینتو به این دلیل به صورت ویژه از استقلالی‌ ها تشکر کرد

ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال بعد از این بازی مصاحبه مفصلی با کانال رسمی باشگاه استقلال انجام داد و در بخشی از مصاحبه اش گفت: «بازیکنان هم می‌دانند که باید بسیار بیشتر از فصل گذشته برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند. اما من چیزی که می‌شنوم، میبینم و احساس می‌کنم را دوست دارم و آن داشتن ذهنیت برنده در هر روز است. این همان چیزی است که من می‌خواهم. من ذهنیت برنده دارم و این همان چیزی است که در همه این روزها داشته‌ام. من سخت تلاش می‌کنم، بسیار جاه طلب هستم و دوست دارم برنده شوم. از هواداران استقلال هم می‌خواهم به ما باور داشته باشند و حمایتمان کنند زیرا می‌دانم که فصل فوق العاده‌ای خواهیم داشت.»

اما مربی پرتغالی در پایان بازی تشکر وِیژه ای از آبی ها داشت. نه به این خاطر که دو بر صفر پیروز شدند؛ به این خاطر که استقلال در دو بازی تدارکاتی در ترکیه گل نخورد. ۱۸۰ دقیقه بدون گل خورده مایه خوشحالی ساپینتو شده است. به خصوص که استقلالی ها فصل گذشته بدون شکست قهرمان لیگ برتر شدند و با ۱۰ گل خورده در ۳۰ بازی بهترین خط دفاعی بازی ها را داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *