رونمایی از سورپرایز احتمالی ساپینتو برای سپاهان

اخبار استقلال : از سورپرایز احتمالی سرمربی استقلال برای بازی با سپاهان رونمایی شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

رونمایی از سورپرایز احتمالی ساپینتو برای سپاهان

طی روزهای گذشته از محمد محبی به عنوان بازیکنی نام برده شد که قرار است بعد از رسمی شدن حضورش در استقلال، احتمالا جلوی تیم سابقش در لیگ برتر قرار بگیرد تا او، سورپرایز ساپینتو برای بازی با سپاهان باشد.

در شرایطی که برخی اخبار حاکی از آن بود که محبی از امروز در تمرین استقلال شرکت خواهد کرد، فعلا هیچ خبر جدیدی در این زمینه منتشر نشده است.

کاوه رضایی هم علیرغم حضور در تمرینات گروهی استقلال، طبق شنیده ها هنوز به فرم مطلوب نرسیده تا او هم سورپرایز احتمالی ساپیتو نباشد منتهی گویا سرمربی پرتغالی آبی‌ها، برای بازی با سپاهان سورپرایز خاص خودش را دارد. این سورپرایز کسی نیست جز پیمان بابایی.

پیمان بابایی خیلی سرحال و باانگیزه در تمرینات نشان داده و حسابی نظر ساپینتو را جلب کرده است و او روی این بازیکن در فاز هجومی تیمش برای گلزنی حساب ویژه‌ای باز کرده است.

گفته می‌شود بابایی و سجاد شهباززاده، دو مهاجم احتمالی استقلال جلوی سپاهان خواهند بود چرا که این دو نفر در بازی‌های تمرینی استقلال بیشترین تایم بازی را به خود اختصاص داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *