کار ساپینتو بعد از مجیدی سخت است لیگ برتر سال به سال ضعیف‌ تر می‌ شود

اخبار استقلال : مهاجم اسبق تیم‌ های سرخابی و سپاهان گفت: فکر می‌کنم سال به سال لیگ برتر ضعیف‌تر شده و به نقل و انتقالات کشیده شده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

کار ساپینتو بعد از مجیدی سخت است لیگ برتر سال به سال ضعیف‌ تر می‌شود

کار ساپینتو بعد از مجیدی سخت است لیگ برتر سال به سال ضعیف‌تر می‌شود
سیدمهدی سیدصالحی درباره فصل بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: در فصل پیش‌رو ۳ مربی جدید به لیگ می‌آیند که کمی ناشناخته هستند و باید دید تیم‌های آنها با چه سبکی به میدان می‌روندو چقدر موفق هستند.

وی افزود: اگر سال به سال لیگ برتر را آنالیز کنید، متوجه می‌شوید که هر سال ضعیف‌تر می‌شود و این موضوع روی نقل و انتقالات هم تأثیر گذاشته است. در گذشته بازیکن در فصل نقل و انتقالات زیاد بود ولی در سال‌های اخیر بسیار کم شده است.

مهاجم پیشین استقلال ادامه داد: در این فصل تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، فولاد و گل‌گهر مدعی جدی قهرمانی هستند با این حال عملکرد این تیم‌ها در یارگیری هم مهم است و باید دید بازیکنان جدید می‌توانند در این تیم‌ها تأثیرگذار باشند یا خیر؟

سیدصالحی در خصوص عملکرد ساپینتو با استقلال گفت‌: کار ساپینتو در فصل جدید سخت است و باید از عوان قهرمانی آبی‌پوشان دفاع کند. باید دید ترکیب و سیستم تیمش بر چه مبنایی است. تنها ایرادی که می‌شود از این مربی پرتغالی گرفت، این است که چند هفته را از دست می‌دهد تا شناخت خوبی از لیگ و حریفان پیدا کند. ساپینتو در مربیگری عملکرد قابل دفاعی نداشته ولی این ملاک نیست و شاید در فوتبال ایران بهترین عملکرد را داشته باشد. به هر حال باید صبر کرد و دید ساپینتو چه دستپختی خواهد داشت.

مهاجم اسبق سپاهان و استقلال در پایان به بازی دو تیم در هفته اول اشاره کرد و گفت‌: سرمربی هر دو تیم پرتغالی هستند ولی تجربه‌ای در فوتبال ایران ندارند. چون بازی اول دو تیم است، بدنسازی بازیکنان بسیار مهم است و بدن بازیکنان هر تیمی آماده باشد، کار حریف بسیار سخت می‌شود. بازی استقلال و سپاهان تقابل دو قطب فوتبال ایران است و عیار ساپینتو و مورایس را مشخص می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *