انتقاد شدید استقلالی‌ ها در فضای مجازی از مدیران باشگاه ۴۸ ساعت از ۴۸ ساعتی که قرار بود از کاوه رضایی و محمد محبی رونمایی شود گذشت!

اخبار استقلال : وضعیت نقل و انتقالاتی استقلال باعث نگرانی هواداران این تیم شده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

انتقاد شدید استقلالی‌ ها در فضای مجازی از مدیران باشگاه ۴۸ ساعت از ۴۸ ساعتی که قرار بود از کاوه رضایی و محمد محبی رونمایی شود گذشت!

استقلال خیلی دیر سرمربی خود را شناخت و خیلی دیر هم وارد نقل و انتقالات شد. ولی مدیران این تیم با وعده تمدید کردن قرارداد عارف غلامی و جذب کاوه رضایی و محمد محبی و تلاش برای نگه داشتن حسین زاده تا حدودی خیال هواداران خود را راحت کردند و برخلاف روزهایی که پرسپولیس ستاره می خرید و استقلالی ها تماشا می کردند، به آینده امیدوار شدند.

بعد از بازگشت ساپینتو و شروع رسمی کار این سرمربی پرتغالی، نقل و انتقالات استقلال متوقف شد و در حالی که کمتر از ۳۰ روز دیگر لیگ شروع خواهد شد، نه هنوز سیلوا برگشته، نه عارف تمدید کرده، نه تکلیف مرادمند مشخص شده، نه تکلیف جلالی مشخص شده، نه هافبک بازیساز جذب شده و نه محبی و کاوه جذب شده اند، در حالیکه ۴۸ ساعت از ۴۸ ساعتی که قرار بود (وعده یکی از مدیران باشگاه) از کاوه و محبی رونمایی شود گذشت ولی خبری نشد.

انتقاد شدید استقلالی ها در فضای مجازی از مدیران باشگاه/ ۴۸ ساعت از ۴۸ ساعتی که قرار بود از کاوه و محبی رونمایی شود گذشت!

همین موضوعات و عدم مشخص شدن وضعیت حسین زاده باعث شده تا دوباره فضای مجازی ملتهب شود و هواداران قهرمان فصل گذشته لیگ برتر نگران شرایط تیمشان باشند و با انتقاد از مدیران باشگاه درخواست کنند هر چه سریعتر مضعیت بازیکنان فوق را مشخص کنند چرا که تیمشان در ناقص ترین حالت ممکن تمرینات را شروع کرده و با این اوضاع نمی تواند استارت خوبی در شروع لیگ داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *