نشست در باشگاه استقلال؛ ساپینتو بازیکنی را اخراج می‌کند؟

اخبار استقلال : آبی‌ ها قرار است امشب به تهران برگردند و فردا سرمربی در نشستی در باشگاه استقلال دستاوردهای سفر به ترکیه را در گفتگو با مدیر عامل مطرح خواهد کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

نشست در باشگاه استقلال؛ ساپینتو بازیکنی را اخراج می‌کند؟

نشست در باشگاه استقلال؛ ساپینتو بازیکنی را اخراج می‌کند؟
بدون شک فعالیت‌های باشگاه استقلال در زمینه نقل و انتقالات ادامه پیدا خواهد کرد حتی بعد از شروع بازی‌ها چون کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ به تیم‌ها اجازه می‌دهد حتی بعد از شروع بازی‌ها هم به نقل و انتقالات ادامه دهند.

پیش بینی می‌شود در نشست فردا ساپینتو مجوز جدایی را برای دو بازیکن صادر کند. یک بازیکن در خط حمله و یک بازیکن در خط‌هافبک.

استقلال در خط حمله با ترافیک بازیکن روبرو است. کاوه رضایی – آرمان رمضانی – امیر ارسلان مطهری – سجاد شهباززاده چهار بازیکنی هستند که در نوک خط حمله بازی می‌کنند. استقلال در خط‌هافبک هم با ترافیک بازیکن روبرو است. یک بازیکن هم از خط‌هافبک کنار گذاشته می‌شود.

ساپینتو خطاب به آبی‌ها گفته او هیچ بازیکنی را کنار نمی‌گذارد. به باور او همه بازیکنانی که پیراهن تیم استقلال را برتن کرده اند شایستگی داشته اند اما او در حال حاضر به دلیل محدویت و افکار خاص خود نمی‌تواند از آنها استفاده کند.

سرمربی استقلال پیش تر هم بعد از کنار گذاشتن ۷ بازیکن از تیم آبی ابراز امیدواری کرد آنها را در شرایط بهتر ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *