هواداران استقلال صدا و سیما را تهدید کردند/ با طوفان توییتری FIFA و AFC را خبردار می‌کنیم

اخبار استقلال : ادامه دعوای استقلال و صدا و سیما بابت دریافت حق پخش این روزها به شدت روی اعصاب هواداران باشگاه استقلال است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

هواداران استقلال صدا و سیما را تهدید کردند/ با طوفان توییتری FIFA و AFC را خبردار می‌کنیم
صحبت‌های مصطفی آجرلو و پس از آن فرشید سمیعی معاونت حقوقی باشگاه استقلال و سخنگوی این مجموعه در این باره که صدا و سیما راضی به پرداخت حق پخش نمی‌شود موجب دلخوری شدید هواداران استقلال شده است. همچنین پوشش ندادن تصویر تبلیغات محیطی باشگاه استقلال و ضرر چند میلیاردی یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت همه و همه باعث شد تا طرفداران استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان بدهند. گفته می‌شود مشکلات استقلال و صدا و سیما و تبلیغات کنار زمین باعث شده تا استقلال در دو هفته اخیر حدود ۳۰ میلیارد تومان ضرر مالی داشته باشد.

در صفحات مجازی پرمخاطب استقلالی که هر کدام چند میلیون مخاطب را همراه خود دارند این موضوع به شدت داغ شده و طرفداران استقلال قصد دارند نسبت به عدم پرداخت حق پخش باشگاه شان اقدامات جدید بین المللی صورت بدهند.

هواداران استقلال صدا و سیما را تهدید کردند/ با طوفان توییتری FIFA و AFC را خبردار می کنیم

هواداران استقلال در این باره نوشته اند اگر تیم محبوب‌شان بابت فیلمبرداری غیرمعمول مسابقات بازی استقلال ضرر کند و صدا و سیما حق پخش تیم محبوبشان را ندهد این موضوع را با به راه انداختن طوفان توییتری و ارسال پیام‌های مکرر و زدن ایمیل به دو مرجع بین المللی فوتبال FIFA و AFC اعلام جهانی می‌کنند تا با ورود فدراسیون بین‌المللی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا صدا و سیما مجبور شود حق پخش باشگاه استقلال را بپردازد. آنها در این باره به موضوع ورود فیفا به بحث ورود بانوان به استادیوم هم اشاره داشتند و تهدید کردند همانطور که با ورود فیفا ورود بانوان ازاد شد این موضوع را هم با فیفا جلو خواهند برد. گرچه آجرلو هم این موضوع را در صحبتهای اخیرش اعلام کرد که در صورت عدم توافق با صداوسیما این موضوع را از طریق مراجع بین المللی دنبال می‌کند.

شایان ذکر است؛ آجرلو به تازگی گفته بود باشگاهش هزار میلیارد تومان بابت حق پخش از صدا و سیما طلبکار است. همچنین برخی رسانه‌ها خبر دادند سازمان صدا و سیما تنها بابت پخش مسابقات استقلال و پرسپولیس در طول یک فصل ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد تبلیغاتی دارد و این عدد غیر از پخش مسابقات 14 تیم دیگر لیگ برتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *