انتخاب ویژه آبی‌ ها؛ کی‌ روش در کنار ساپینتو مرد پرتغالی با همسری ایرانی در استقلال

اخبار استقلال : پدرو کی‌ روش که به زبان فارسی مسلط است، از هواداران بنفیکای پرتغال محسوب می‌شود و جالب اینکه دوسال پیش در ایران قله دماوند را فتح کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

انتخاب ویژه آبی‌ ها؛ کی‌ روش در کنار ساپینتو مرد پرتغالی با همسری ایرانی در استقلال

جالب است بدانید فردی با خصوصیاتی منحصربه‌ فرد درکنار ساپینتو قرار است به‌عنوان هماهنگ‌کننده فعالیت داشته باشد که نام جالبی دارد. پدرو کی‌روش که از همسری ایرانی برخوردار است و سال‌ها تجربه حضور در ایران را دارد به‌عنوان یک کوهنورد و دونده حرفه‌ای در کادرفنی استقلال و به‌عنوان هماهنگ‌کننده امور درکنار ساپینتو قرار گرفته است. درباره کی‌روش استقلالی‌ها جالب است بدانید که او از شاگردان حرفه‌ای جعفر مرادی، دونده دوی ماراتن و نیمه‌ماراتن ایران که سابقه دویدن در المپیک و قهرمانی برخی رویدادهای بین‌المللی را دارد، محسوب می‌شود و جالب اینکه پدروی استقلالی‌ها رکورد ۲ساعت و ۴۱دقیقه دوی ماراتن را در کارنامه دارد.

پدرو کی‌روش که به زبان فارسی مسلط است، از هواداران بنفیکای پرتغال محسوب می‌شود و جالب اینکه دوسال پیش در ایران قله دماوند را فتح کرد و ۹می سال جاری نیز موفق به فتح قله اورست شده است. این چهره بعد از این صعود از آنجایی که در اورست پرچم بنفیکا را به اهتزاز درآورد مورد توجه باشگاه بنفیکا قرار گرفت و مسئولان این باشگاه او را دعوت کرده و در مراسمی از این چهره قدردانی کردند. کی‌روش که به‌نوعی جهانگرد است، دستی در کارهای خیر هم دارد و در کشور نپال بیش از ۲۰۰منزل مسکونی را بنا کرده و کودکان بی‌سرپرست زیادی را در این کشور تحت پوشش قرار داده تا جایی که خودش از نپال به‌عنوان کشور دومش یاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *