ستاره استقلال آماده بازی در نبرد بزرگ

اخبار استقلال : مهاجم باتجربه استقلال می‌تواند تیمش را در مصاف با سپاهان در هفته نخست لیگ برتر همراهی کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ستاره استقلال آماده بازی در نبرد بزرگ

کاوه رضایی مهاجم تازه‌وارد آبی پوشان کمی دیرتر از سایر بازیکنان این تیم و در جریان اردوی ترکیه به جمع استقلالی‌ها ملحق شد. طولانی شدن مراحل تست پزشکی و عقد قرارداد او باعث شد تا کاوه کمی از نظر تمرینی و بدنی از سایر بازیکنان عقب بیفتد.

با این حال ریکاردو ساپینتو در اردوی ترکیه مربی بدنساز استقلال را مامور کرد تا با کاوه رضایی به صورت اختصاصی کار کند و او را به شرایط ایده آل برساند.

با توجه به دیراضافه شدن رضایی به تمرینات و اینکه او حدود یک ماه با تیمی تمرین نکرده بود، شایعاتی وجود داشت که این مهاجم از نظر بدنی چندان شرایط خوبی ندارد و ممکن است به دیدار با سپاهان در هفته اول لیگ هم نرسد اما چنین موضوعی درست نیست.

رضایی این روزها در تمرینات گروهی استقلال حضوری فعال دارد و خودش را برای مسابقات لیگ برتر آماده خواهد کرد. کاوه در بازی های دوستانه استقلال نیز به میدان خواهد رفت و با صلاحدید کادرفنی می‌تواند در هفته نخست لیگ مقابل استقلال هم به زمین برود و برای آبی ها بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *