آغاز مذاکره استقلال با یک وینگر آسیایی خواسته فوری ساپینتو از آجرلو

اخبار استقلال : سرمربی استقلال همچنان خواهان حضور یک وینگر جدید در تیمش است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آغاز مذاکره استقلال با یک وینگر آسیایی خواسته فوری ساپینتو از آجرلو

ساپینتو با توجه به سیستم مورد نظرش تمایلی به خرید هافبک بازیساز ندارد و اعلام کرده که به یک وینگر درجه یک نیاز دارد. از این رو باشگاه استقلال هم با محبی همچنان در حال مذاکره است اما طولانی شدن پروسه مذاکرات استقلال با محبی و بلاتکلیفی این تیم در پست وینگر سبب شده تا ساپینتو از باشگاه استقلال بخواهد زودتر تکلیف بازیکن خود در این پست را مشخص کند.

در کنار این‌ها شنیده می‌شود استقلال با یک وینگر عراقی هم وارد مذاکره شده که در صورت منتفی شدن حضور محبی در استقلال مذاکرات با این وینگر جدی‌تر خواهد شد. با این حال در خصوص وضعیت محبی با استقلال باید بگوییم که پیگیری‌های خبرنگار ما امشب از مسئولان استقلال حکایت از این داشت که مدیران این باشگاه مدعی شدند از روز گذشته مذاکرات شان با محبی مثبت‌تر دنبال شده و ممکن است به توافق نهایی منجر شود.

به هر حال هر چه باشد خواسته امروز ساپینتو از مسئولان باشگاه استقلال این است که زودتر تکلیف محبی را مشخص کنند چرا که ۱۱ روز بیشتر به شروع لیگ باقی نمانده و استقلال هنوز در پست وینگر بازیکن خود را پیدا نکرده است. مخصوصا این که آن‌ها امیر حسین حسین زاده را هم از دست داده اند و هنوز جانشین او را انتخاب نکرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *