واکنش عجیب به لگد جنجالی ساپینتو خیلی از مربیان بزرگ از این رفتارها داشته‌اند!

اخبار استقلال : بازیکن و کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال به رفتار جنجالی ساپینتو واکنش نشان داد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

واکنش عجیب به لگد جنجالی ساپینتو خیلی از مربیان بزرگ از این رفتارها داشته‌اند!
مهدی پاشازاده درباره برتری ۳ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این بازی برای هفته دوم خوب بود و زدن چهار گل چیزی است که در لیگ‌مان مخصوصاً فصل گذشته کمتر اتفاق می‌افتاد. بازی قشنگی بود و ملوانی که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است، بازی قابل قبولی ارائه کرد.

وی با اشاره به وضعیت خط دفاعی استقلال تصریح کرد: دفاع استقلال همان دفاع سال گذشته است و تنها کمی فلسفه‌اش تغییر کرده. روزبه چشمی به‌عنوان دفاع پوششی کار می‌کند و کُند بودنش برای استقلال مشکل‌ساز می‌شود. او در جاگیری اشتباهاتی داشت، هر چند بازیکن قابلی است. این موضوع به فلسفه ساپینتو بازمی‌گردد که هجومی کار می‌کند. در کار هجومی تیم «بازتر» بازی می‌کند و احتمال اینکه به حریف فرصت بدهد، وجود دارد. استقلال باید یک مقدار در ساختار دفاعی با آمدن محمدحسین مرادمند تغییراتی داشته باشد.

بازیکن و کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال درباره رفتارهای ریکاردو ساپینتو کنار خط و ضربه‌ای که به برانکارد عوامل هلال احمر ورزشگاه زد، گفت: خیلی از مربیان بزرگ مثل مورینیو از این رفتارها داشته‌اند یا هفته گذشته توخل سرمربی چلسی در بازی با تاتنهام در لیگ برتر انگلیس حرکاتی انجام داد که شاید خیلی‌ها نپسندیدند. باید خودمان را جای این فراد بگذاریم تا بدانیم چنین اتفاقاتی طبیعی است. امیدوارم دیگر این اتفاقات نیفتد، اما نباید آن را خیلی بزرگ کرد. همین که ساپینتو پس از بازی عذرخواهی کرد، از روح بزرگ این آدم نشأت می‌گیرد.

پاشازاده در پایان خاطرنشان کرد: از این تیم باید حمایت شود چون آینده خوبی خواهد داشت. نگرش جدیدی در تیم استقلال حاکم شده است، بنابراین باید زمان دهیم تا بازیکنان بتوانند با تفکرات ساپینتو هماهنگ شوند. بازیکنان بزرگی به این تیم بازگشته‌اند و استقلال می‌تواند فصل خوبی را سپری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *