شایعات عجیب پیرامون بمب‌ استقلال مهاجم ملی‌ پوش رفتنی می شود؟

اخبار استقلال : ثبت نشدن قرارداد کاوه رضایی با باشگاه استقلال شایعاتی را پیرامون این مهاجم باتجربه ایجاد کرده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

شایعات عجیب پیرامون بمب‌ استقلال مهاجم ملی‌ پوش رفتنی می شود؟
اگرچه کاوه رضایی از حدود ۳ هفته قبل با استقلال قرارداد همکاری امضا کرده و در تمرینات این تیم حاضر است اما قرارداد او هنوز در سازمان لیگ ثبت نشده و دلیل این موضوع هم مشخص نیست.

در این خصوص چند روز قبل فرشید سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد دلیل ثبت نشدن قرارداد کاوه رضایی در سازمان لیگ و عدم صدور کارت بازی او، مشکلات خانوادگی این بازیکن است و به زودی این اتفاق رخ می دهد. حالا اما در فاصله ۲۴ ساعت تا پایان زمان قانونی نقل و انتقالات هنوز قرارداد کاوه رضایی به ثبت نرسیده و مشخص نیست دلیل این تعلل چیست.

رضایی که در دو بازی اول استقلال نیز بازی نکرده، حالا شایعاتی درباره رفتنش به تیم های دیگر نیز شنیده می‌شود. این مهاجم باتجربه از بلاتکلیفی خود ناراحت است و از مدیربرنامه هایش خواسته نهایتا تا امروز تکلیف را روشن کند. از این رو مدیران استقلال نیز واکنشی رسمی به موضوع رضایی نداشته‌اند.

این در حالی است که تمرین استقلال نیز امروز تعطیل است و مشخص نمی‌شود که کاوه رضایی در محل تمرین حضور می‌یابد یا خیر اما مساله ای که مشخص است استقلالی‌ها باید هرچه سریع‌تر تکلیف این مهاجم را روشن کنند. چراکه او به واسطه قراردادی که امضا کرده فعلا به تیم دیگری نیز نمی‌تواند بپیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *