شماره پیراهن برای این ستاره استقلالی مهم نیست

اخبار استقلال : محمد محبی یکی از آماده‌ترین بازیکنان حاضر در اردوی تیم آبی است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

شماره پیراهن برای این ستاره استقلالی مهم نیست
در صورتی که مجوز بازی این بازیکن از سوی فدراسیون فوتبال پرتغال صادر شود این بازیکن در بازی با ملوان تیم آبی را همراهی خواهد کرد. به خصوص که جعفر سلمانی در بازی با سپاهان در پست وینگر چپ بازیکن خوبی نشان نداد.

نکته جالب در تمرین تیم آبی‌ها برتن کردن پیراهن شماره ۵ از سوی محمد محبی است. پیراهنی که معمولا مدافعان برتن می‌کنند. محمد محبی در حالی این شماره را برای بازی انتخاب کرده است که در تیم سانتاکلارا پیراهن شماره ۳۰ را برتن می‌کرد.

از آنجایی که محمد محبی به عنوان آخرین نفرات به اردوی تیم آبی اضافه شده است به نظر می‌رسد شماره پیراهن دلخواه او پیش‌تر از سوی دیگر بازیکنان تیم آبی گرفته شده است. با این حال او در واکنش به این موضوع که چرا شماره ۵ را برای بازی انتخاب کرده است گفت که شماره پیراهن برای او مهم نیست. مهم این است که ارایه گر بازی خوبی در ترکیب آبی‌ها باشد و به اردوی تیم ملی برگردد.

محمد محبی در زمان مربیگری مارک ویلموتس یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی بشمار می‌رفت اما بعد از مصدومیت جزیی توسط اسکوچیچ خط زده است و اکنون مدت‌هاست به اردوی تیم ملی دعوت نمی‌شود. در حالی که خیلی‌ها پیش بینی می‌کنند با دور شدن علیرضا جهانبخش از روزهای خوب بار دیگر محمد محبی شانس دعوت به اردوی تیم ملی را پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *