پیشنهاد وسوسه‌ انگیز استقلال به لژیونر ایرانی/ ماجرای توافق ۳ جانبه برای خرید خبرساز آبی‌ ها

اخبار استقلال : استقلال برای جذب لژیونر ایرانی سانتاکلارا پیشنهاد مالی مناسبی ارائه کرده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پیشنهاد وسوسه‌ انگیز استقلال به لژیونر ایرانی/ ماجرای توافق ۳ جانبه برای خرید خبرساز آبی‌ ها

با جدایی امیرحسین حسین‌ زاده یک بار دیگر بحث استقلالی شدن محمد محبی داغ شده است. با وجود انتشار خبر مخالفت ماریو سیلوا، سرمربی سانتاکلارا با انتقال محبی به استقلال این‌طور به ذهن می‌رسید که این پرونده بسته شده است.

با این حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد که هنوز کورسوی امیدی برای جذب این بازیکن باقی مانده است. شواهد نشان می‌دهد پروتکل سه‌جانبه درخصوص انتقال محبی به تهران وجود داشته که یک رأس آن به رابطه دو باشگاه ایرانی و پرتغالی مربوط است، رأس دوم به رابطه فی‌مابین محبی و استقلال برمی‌گردد و راس سوم نیز رابطه محبی با باشگاه پرتغالی‌اش را دربرمی‌گیرد که در بین دو راس اول این ماجرا از همان ابتدا و بدون هیچ منع و مشکلی اجرایی شده و طرفین با توافق کار را به سرانجام رساندند، اما طبق شنیده‌ها درخشش محبی در تمرینات اخیر تیم پرتغالی باعث شده با نظر کادرفنی سانتاکلارا کار وی برای جدایی سخت شود و درواقع راس سوم ماجرا یعنی جایی که محبی باید رضایتش را از تیم پرتغالی بگیرد با اشکال مواجه شده است. استقلال پیشنهاد مالی مناسبی به محبی ارائه کرده که این موضوع در کنار اینکه این بازیکن می‌خواهد با درخشش در ترکیب تیم استقلال بار دیگر به اردوی تیم‌ملی برگردد، وی را ترغیب به بازگشت به ایران کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *