معضل بزرگ مدافع جنجالی برای بازگشت به استقلال بازیکن سرباز در انتظار صدور کارت پایان خدمت

اخبار استقلال : محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه استقلال فعلا قادر به حضور در تمرینات این تیم نیست. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

معضل بزرگ مدافع جنجالی برای بازگشت به استقلال بازیکن سرباز در انتظار صدور کارت پایان خدمت

محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه ای که در نیم فصل دوم لیگ برتر گذشته به دلیل مشمول خدمت سربازی شدن به اجبار استقلال را ترک کرد، حالا در آستانه بازگشت به این تیم قرار گرفته است.

مرادمند در آن زمان به عنوان بازیکن سرباز راهی ملوان شد و با وجود اینکه برای این تیم در لیگ دسته اول بازی نکرد اما همچنان عضو این تیم محسوب می‌شود. این مدافع باتجربه که سابقه دعوت به تیم ملی را نیز دارد، در هفته‌های گذشته برای گرفتن کسری خدمت اقدام کرد و به نتایج خوبی رسید. بر این اساس سربازی این بازیکن چند روز دیگر به پایان می‌رسد و او می‌تواند با دریافت کارت پایان خدمت به استقلال برگردد.

مرادمند در خصوص بازگشت به استقلال با مسئولان باشگاه نیز صحبت کرده است. او به واسطه رفتن به خدمت سربازی نیم فصل از قراردادش باقی مانده بود که با باشگاه توافق کرد و این قرارداد را تاپایان لیگ بیست و دوم تمدید کرده است.

با وجود مهیا بودن شرایط برای بازگشت مرادمند اما این بازیکن فعلا در تمرینات استقلال حضور پیدا نمی‌کند. تمرینات استقلال از امروز شروع می‌شود اما مرادمند غایب این تمرین خواهد بود. طبق قانون مرادمند همچنان به عنوان بازیکن سرباز در اختیار باشگاه ملوان است و تا زمانی که کارت پایان خدمت خود را نگیرد، نمی‌تواند به تمرینات استقلال برود.

بر این اساس او احتمالا کمی‌دیرتر و اوایل مرداد به تمرینات استقلال برمی‌گردد و کارش را زیر نظر کادرفنی شروع می‌کند. البته با برنامه ریزی کادرفنی استقلال مرادمند این روزها به صورت اختصاصی کار خواهد کرد تا از نظر بدنی از بازیکنان دیگر عقب نیفتد و بتواند در شروع مسابقات لیگ به آبی پوشان پایتخت کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *