نگرانی سرمربی استقلال؛ چرا در ایران VAR ندارید؟

اخبار استقلال : سرمربی استقلال از نبودن سیستم کمک داور ویدیویی در ایران ناراحت است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

نگرانی سرمربی استقلال؛ چرا در ایران VAR ندارید؟

حضور یک هفته ای سرمربی پرتغالی تیم استقلال در جمع ایرانی ها باعث شد تا ساپینتو تا حد بیشتری نسبت به قبل از وضعیت فوتبال باشگاهی در ایران شناخت پیدا کند.

او که قبل از این شنیده بود کمک داور ویدیویی هنوز در مسابقات لیگ برتر ایران استفاده نمی شود خیلی نسبت به این موضوع حساس نبود اما در روزهای گذشته و پس از همکلام شدن با خسرو حیدری و بهزاد غلامپور همچنین لابلای صحبت‌هایی که با بیژن طاهری مدیر تیم استقلال داشت وقتی متوجه شد چه مشکلاتی در طول سالهای گذشته به خصوص فصل قبل در ارتباط با کمبود این تکنولوژی برای تیم های باشگاهی رقم خورده به شدت تعجب کرد.

ساپینتو سوالاتی در ارتباط با چرایی عدم تجهیز استادیوم ها به کمک داور ویدیویی یا همان VAR را پرسید ولی هرگز جواب درستی از خسرو حیدری و بیژن طاهری دریافت نکرد. 

شنیده‌ها از اطرافیان کادر فنی استقلال حاکی از آن است، ساپینتو که نسبت به قضاوت های داوران به شدت حساس است از حالا دغدغه نبود VAR را دارد و معتقد است در چنین وضعیتی کار برای تیمش خیلی سخت خواهد شد.

در طول هفته‌های گذشته تصاویری از عصبانیت ساپینتو کنار زمین در حین مربیگری در تیم های قبلی منتشر شد که مشخص می‌کند او از آن دسته مربیانی است که نسبت به قضاوت داوران به شدت معترض خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *