پایان حضور وریا غفوری با جذب بمب آبی‌ ها استقلال قید کاپیتان را می‌زند

اخبار استقلال : در صورت قطعی شدن حضور محمد محبی در استقلال، عملا باید کار وریا غفوری را با این تیم تمام شده دانست. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پایان حضور وریا غفوری با جذب بمب آبی‌ ها استقلال قید کاپیتان را می‌زند

یکی از خریدهای استقلال در بازار تابستانی نقل و انتقالات، به خدمت گرفتن محمد محبی بازیکن بوشهری فوتبال ایران است که پس از درخشش در تیم سپاهان راهی تیم سانتاکلارا در لیگ پرتغال شد.

استقلالی‌ها مذاکرات مهم و مثبتی با این بازیکن و باشگاه پرتغالی داشته‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد آبی پوش شدن این ملی پوش سابق به زودی اعلام شده و به احتمال زیاد در اولین تمرین آبی پوشان هم حضور پیدا خواهد کرد.

قطعی شدن حضور محبی در استقلال را می‌توان به نوعی پایان کار وریا غفوری با آبی پوشان دانست و یا به عبارتی می‌توان گفت جذب محبی، آب پاکی است که روی دست کاپیتان آبی پوشان ریخته می‌شود.

استقلالی‌ها در پست دفاع راست صالح حردانی را در اختیار دارند و در حالی که سبحان خاقانی هم وینگر راستی است که توان بازی در پست دفاع راست را هم برای روز مبادا دارد، آنها رضا میرزایی را هم برای پست وینگر راست از سپاهان به خدمت گرفته‌اند.

در صورت قطعی شدن حضور محبی، تعداد بازیکنان لب خط این تیم در سمت راست به عدد ۴ خواهد رسید. البته که باید به این جمع کوین یامگا را هم اضافه کرد که در تمام پست‌های سمت راست به صورت کاملاً تخصصی بازی می‌کند.

استفاده از این تعداد بازیکن با توانایی بازی در سمت راست زمین را می‌توان به منزله خط پایان برای وریا غفوری در این تیم قلمداد کرد که در این صورت غفوری پس از ۶ سال حضور در جمع آبی پوشان ناچار به ترک این تیم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *