پنالتی استقلال و پرسپولیس درست بود؟

اخبار استقلال : دو صحنه مشکوک به پنالتی و چند صحنه مختلف، داوری بازی پرسپولیس و استقلال را تحت تاثیر قرار داد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پنالتی استقلال و پرسپولیس درست بود؟

به گزارش ” اخبار استقلال”، دیدار تیمهای استقلال و آلومینیوم اراک در حالی با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت که جریان این بازی تحت تاثیر گرفتن پنالتی توسط اشکان خورشیدی در دقایق ابتدایی این مسابقه بود و در عین حال بازی پرسپولیس و تراکتور هم با یک صحنه مشکوک پنالتی روی ترابی همراه بود.

پنالتی برای استقلال در دقیقه 12 و در شرایطی به دست آمد که توپ با اسماعیل شریفات برخورد کرد و داور در میان بُهت و حیرت بازیکنان و کادرفنی آلومینیوم، نقطه پنالتی را نشان داد تا ژستد با باز کردن دروازه حریف، تیمش را برای 80 دقیقه پیش بیاندازد و استقلال را در آستانه پیروزی مهم قرار دهد.

پس از این گل هم چند صحنه مشکوک داوری بود که شاید مهمترینش تکل محمد دانشگر روی پای بازیکنان آلومینیوم بود که میزبان اعتقاد داشت مدافع استقلال باید اخراج شود.

همچنین در یک صحنه اسماعیل شریفات برخوردی با بازیکن استقلال داشت که آلومینیومی‌ها اعتقاد داشتند پنالتی رخ داده است.

در همین خصوص ابراهیم میرزابیگی داور پیشکسوت و از کارشناسان داوری نظرات خود را همچون هفته گذشته، درباره صحنه‌های مشکوک این دو بازی اظهار داشته است:

* آلومینیوم – استقلال (اشکان خورشیدی، علی اکبر نوری وعلیرضا مرادی)

خطای هند پنالتی اسماعیل شریفات (دقیقه ۱۲): وقتی توپ به زمین می‌خورد و بلند می‌شود، بازیکن آلومینیوم از دست خود برای دفع توپ استفاده می‌کند. درست است که دست بالا نمی‌آید اما او از دستش استفاده می‌کند تا به توپ ضربه بزند و پنالتی محرز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *