علت سکوت مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد تصمیمات ساپینتو

اخبار استقلال : آجرلو ، مدیر عامل باشگاه استقلال همانند فصل گذشته سکوت اختیار کرده است و خیلی علاقمند نیست در مورد تصمیمات ساپینتو در استقلال صحبت کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

علت سکوت مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد تصمیمات ساپینتو

علت سکوت مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد تصمیمات ساپینتو
مدیر عامل باشگاه استقلال در اردوی ترکیه هم خیلی کم و کوتاه برای استقلالی‌ها صحبت کرد و در صحبت‌هایی که ۵ دقیقه هم طول نکشید تنها از استقلالی‌ها به خاطر تلاش در تمرینات و بازی‌ها تشکر کرد و از آنها خواست با همین شدت و حدت به کار برای تکرار قهرمانی ادامه دهند.

اما محمد مومنی در خصوص دلیل سکوت مدیر عامل باشگاه استقلال صحبت کرد و گفت:« تمام هم و غم آجورلو سرمربی تیم است. هر چه او بگوید انجام می‌دهد. سکوت آجورلو به خاطر این است که سرمربی تیمش در آرامش کامل باشد تا حرف‌های گوشه و کنار ایجاد حاشیه و چندگانگی نکند. به همین خاطر مثل فصل گذشته که برای فرهاد مجیدی شرایطی آرامی فراهم شد و به قهرمانی رسیدیم، امسال هم همین رویه را خواهیم داشت. هواداران نگران این نباشند که چرا مدیرعامل باشگاه صحبت نمی‌کند. صحبت نکردن او به خاطر حمایت از تیم است. او در عالم سکوت به هواداران می‌گوید که نیاز به حرف زدن ندارد و کارش را انجام می‌دهد. شاید بسیاری با این مسئله موافق نباشند اما فلسفه کاری‌اش این است و باید به آن احترام گذاشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *