نتیجه بازی استقلال

اخبار استقلال : هواداران و بازیکنان استقلال خبر خوشی که منتظرش بودند را نشنیدند تا همچنان امیدوار به لغزش رقیب باشند.. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

نتیجه بازی استقلال

بازیکنان و هواداران استقلال در جریان بازی با گل‌گهر سیرجان نیمی از حواسشان به ورزشگاه قزوین بود تا از آن استادیوم خبرهای خوشی به دستشان برسد اما این اتفاق رقم نخورد و پرسپولیسی‌ها یک هفته دیگر صدرنشین باقی ماندند.

شب گذشته ورزشگاه آزادی یکی از مکان‌هایی بود که یک جمعیت زیاد همزمان از گوشی‌های همراه خود استفاده می‌کردند و تمام هواداران استقلال در عین حال که تیم خود را تشویق می‌کردند و بازی تیم‌شان را دنبال می‌کردند با تلفن‌های همراه بازی پرسپولیس و شمس‌آذر قزوین را هم دنبال می‌کردند، بعد از گلی که محمد پاپی وارد دروازه پرسپولیس کرد سکوهای آزادی منفجر شد و تحت تاثیر این موضوع خوشحالی به بازیکنان استقلال هم منتقل شد و برای دقایقی با انگیزه بیشتری بازی می‌کردند.

اما در ادامه و بعد از گل‌های دوم و سوم سکوهای آزادی از تب و تاب افتاد و تحت تاثیر همین موضوع و شرایط پراسترسی که به استقلالی‌ها به واسطه یک گل اختلاف ایجاد شده بود باعث شد تا آنها عقب بنشینند و دقایق پایانی را با استرس بالایی دنبال کنند، آنها اگر گل دریافت می‌کردند پرسپولیس را خیلی زودتر به عنوان قهرمانی می‌رساندند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *